Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy megszerezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megszerezzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves vagyok, van egy jó pár évvel idősebb barátom. A gond az hogy az előző barátnője jó csaj volt, bár mindenki szerint buta, viszont szexéhes állat volt.

A barátom már kb 3 éve hogy szakított vele, és akkor eléggé megviselte a szakítás ezzel a csajszival. Most velem van, de olyan mintha már nagyon megszokta volna az egyedüllétet, olyan magának való lett. Én nagyon szeretem őt, de ő sokszor elvan a saját dolgaival, sokszor nem úgy érzem mintha szeretné hogy vele legyek. Egy házban élünk....nem akarom őt lekorlátozni meg ilyesmi, csak kicsit többet igényelnék belőle! Ő azt mondta ő alapból nem olyan bújós meg szeretgetős, elmondása szerint eddig még senkivel se viselkedett úgy mint velem!

Lehet ezen változtatni? szerintem mindenkiből elő lehet hozni a szerető "én"-t aki kifejezi a szeretetét, de hogyan kéne belőle előhozni?


Segítsetek! Köszönöm!


2012. márc. 4. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem az a csaj vagy, akit alapból szeretek, akkor belőlem sehogy nem tudnád előhozni.
2012. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha nem szeret, csak nem lenne velem, nem? Ha meg szeret akkor mért nem akarja kimutatni?
2012. márc. 4. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem "nem akarja", hanem nem tudja úgy kimutatni, el is mondta, hogy sose volt bújós. Vannak ilyen emberek, akik nem bújnak, de hűségesek, nem lepnek meg ajándékokkal, de türelmesek, amikor nyűgös vagy. Ismerd meg jobban és döntsd el, hogy szereted-e úgy ahogy van. Ne akard megváltoztatni, mert nem fog menni.
2012. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez olyan mintha azt mondanál nekem: fogadd el hogy tőle nem fogsz kapni szeretetet, de hűséges lesz.....

Az addig oké, csak ha nem érzem hogy szeret, semmi értelme az egésznek....

2012. márc. 4. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem érted, amit írtam, mert szegény srácot csak még jobban elbizonytalanítod az elvárásaiddal.
2012. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem várok el tőle semmit, csak nekem is megvannak az igényeim és erről én nem tehetek, én se tudok ezen változtatni! Csak nekem eddig nem ezt mutatta hogy ilyen magának való ember, mindig éreztem hogy velem akar lenni, csak amíg nem jöhettünk össze addig az volt, mostmeg már hogy együtt lehetünk rendesen, mostmár meg szar az egész!
2012. márc. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!