Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tudom, nem volt egy okos dolog, de megkértem az egyik barátnőmet, hogy kérdezze meg attól a fiútól, aki tetszik nekem, hogy én bejövök-e neki. Persze nem konrkétan rám kérdzett, hanem elbeszélgettek, és sorra vették az osztálytársaimat - mivel egy osztályba járunk - azt mondta, hogy egy másik lány bejön neki, rólam meg hogy jól ki lehet jönni velem, kedves vagyok, de még nem tudja. Egyszer szó hozodott arról, hogy van-e barátnője, tetzsik-e neki valami, de az eglsz beszélgetés alatt nem nézett a szemembe, csak maga elé nézve motyogott.

És sokszor csinálja ezt, hogyha valami sulin kívüli témáról akarok vele beszélni, meg akarom ismerni, nem nézz rám/ a szemembe.


Megkérdeztem egy lány barátnőmet mit gondol erről a válaszról, ő azt mondta, szerinte úgy van ahogy mondta, hogy még nem tudja. Gondolkozott rajta már, de nem tudja. Egy fiú ismerősöm meg azt, hogy szerinte félénkségből nem merte bevallani. A másik csaj meg lehet külsőleg jön be neki, és annyi, azt már nem szégyelli, de irántam komolyabbat nem meri bevallani, nehogy visszamondják nekem....


Ti mit gondoltok? Én nem tudom eldönteni...


2012. márc. 3. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tizenhat.
2012. márc. 3. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor az amit csináltál az nem is hogy "nem volt okos dolog" hanem elég dedós húzás volt :/ na dee...osztályon belül amúgy se érdemes pasit fogni mert házinyúlra nem lövünk :)

Ja és ilyen gyerek aki összevissza motyog és szégyenlős nagyon..inkább hagyd szerintem!

2012. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, hogy hagyjam, de nekem ő kell. És már több mint egy fél éve őrlődök, hogy vajon tetszek-e neki, mert mindig amikor úgy döntöttem, hagyom, csinált valamit, amiből azt vettem le, hogy érdeklem. És akkor elkezdtem reménykedni, utána viszont megint hosszú ideig csak úgy viselkedett velem, mint egy barát.
2012. márc. 3. 16:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat....
2012. márc. 4. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
megint csak a tegnapi válaszoló vagyok....nem tudom már mit kéne javasolnom, ha neked ő kell..hát menj oda hozzá és térj a lényegre!
2012. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!