Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha meglepetés bulit szervezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglepetés bulit szervezett, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nemrégen volt a szülinapom és az a srác,akibe szerelmes vagyok 3 éve,szervezett nekem egy meglepetésbulit.Először nem is tudtam,hogy ő szervezte,csak később mondták a barátnőim,hogy a srác fizette a kaját,ő bérelte az éttermet és mindent ő intézett,csak az ajándékválasztásban segítettek a barátnőim.

De nem tudom,hogy ő mit érez irántam,mert jóban vagyunk,de ő folyton hülyíti a lányokat,jár velük pár hétig,párral lefekszik és ennyi.Nem akarok csak egy lány lenni az életében,de nem tudom elfelejteni,már próbáltam,de nem megy.



15/L


2012. febr. 29. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a pasi?
2012. febr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15,osztálytársak vagyunk.
2012. febr. 29. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

nos, nekem van egy elmeletem... talan tetszel neki, tulsagosan is... es azert nem kozelit, mert fel, hogy elutasitod. es talan azert "hulyit" mas lanyokat, mert probal teged valahogy elfelejteni. meg meg abban a korban, a fiuk nem igazan tudjak kimutatni ha szeretnek valakit.

nos, vagy ez, vagy siman csak egy jobaratnak tart teged.

2012. febr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát akkor igen elég alap :)
2012. febr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!