Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy tetszem egy lánynak, aki sokkal jobban néz ki nálam, és valamivel magasabb is?

Figyelt kérdés
A lányok úgyis azt írják, hogy létezik, ezért inkább fiúk/férfiak válaszát várom.
2012. márc. 3. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
létezhetnek ilyen véletlenek, bár nincs rá bizonyíték
2012. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak te gondolod hogy csúnya vagy


ŰÉn is ezt gondoltam amig a barátnőm nem közölte hogy nem csúnya vagyok,habnem hülye,mert ilyeneket gondolok (önbizalmam se volt sok)

De vannak normális lányok,akiket te érdekelsz.Igy van nekem nálam 5 centivel (magassarkúban mégtöbbel) magasabb barátnőm,aki csodaszép,kérdezgetik is mivel fogtam meg,mivel pénzes se vagyok,menő kocsim sincs.Nem értik meg hogy tényleg magamért szeret.

27/F

2012. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Olyan, mint a vákuum.

Csak elméletben létezik.

2012. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyéni nézőpont kérdése szerintem, hogy ki hogy néz ki, rólam is nyilatkozott már, nagyon csinos nő hogy milyen helyes vagyok, és volt már 360 fokban más vélemény is, tehát ennek a kérdésnek már eleve nem sok értelme van, az meg a másik része a dolgoknak hogy egy nőnek fontosabb a férfi személyisége/határozottsága mint a kinézete (legalábbis a legtöbb esetben) mert most mindenki őszintén gondoljon bele, melyik férfi mellett maradna meg jobban egy nő? Egy olyan mellett aki külsőleg nagyon helyesnek gondol, de éjjel-nappal csak a csillagokat nézi, vagy egy olyannal akit kevésbé gondol talán vonzóbbnak külsőre, de sokkal több tartás és "élet" van benne, egyértelmű szerintem, és az meg a harmadik dolog, hogy sok nő azért nem szólít le egy férfit, mert azt férfitől várja el, tehát már ebből is (én legalábbis) azt veszem le hogy az adott nő már az elejétől szeretne tisztában lenni azzal, hogy egy férfiről van szó, és nem egy ne bánts virágról! Tehát az önbizalom hiány ebben az esetben nem egy előnyös dolog...
2012. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 360 fokban más vélemény az valójában ugyanazt a véleményt jelenti ám:D A 180 fok a teljes ellentét:D

Persze, hogy létezik. Igazából egy fiú, ha szerelmes a lányt folyton így látja: Apám, mekkora mázlista vagyok, hogy egy ilyen gyönyörű lány az én barátnőm:)

2012. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem létezik, nem is tudom, h képzelhettem ilyesmit...
2012. márc. 17. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!