Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fél év után kibékültünk a barátommal.

Figyelt kérdés
Az első napokban nagyon boldog voltam, de most rájöttem, hogy már alig ismerjük egymást, nincsenek közös témáink, teljesen más a baráti körünk. Szerintetek húzzam vagy még most az elején beszéljem meg vele, hogy ez így mégsem okés?
2012. márc. 3. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért vesztetek össze? Eddig milyen volt és meddig tartott?
2012. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát megakarod újra ismerni?

Amúgy ha tényleg nincs közös téma,akkor nagyon off a kommunikáció.Én nem jósolok sok jövőt...

2012. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ÚJRA FELMELEGÍTETT KÁPOSZTA SOSE JÓ!!!
2012. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Másfél évig voltunk együtt, és az utóbbi időkben rengeteget veszekedtünk. Az végső szakítás is egy apró vita miatt pattant ki, de tudtuk, hogy ez így nem jó.
2012. márc. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!