Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, ha a parom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha a parom azt mondja h szeret, de nem tudja megadni ami nekem kell?

Figyelt kérdés
Regota egyutt vagyunk, tudom h szeret, es en is ot,mert sokszor feltekeny is.De azt mondja, h o most olyan idoszakaban van, amikor ugy erzi meg nem tudna nekem megadni azt a melegseget meg mindent, amire szuksegem lenne.O 20. Latom rajta h probalja,de nem megy.Erdemes h vele uljek? Tenyleg szeretjuk egymast, de idovel beerne az esze? Mar akartam szakitani, de szeret es o nem akar...es ugy igazan en se! Ezen at fog esni?
2008. ápr. 10. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hm, hasonló problémával küzdöttünk mi is. A párom azt mondta, hogy ő most nem tud velem annyit törődni, nem tudja megadni, azt amit szeretnék, és hogy nem tud boldoggá tenni. (Egyetemre jár és mellette dolgozik, mellesleg meg a diplomamunkáját írja.) Ekkor azt mondtam neki: "Kicsim, majd túlleszünk rajta, én mindig itt leszek Neked". És valóban, egyszerűen hihetetlenül boldog vagyok most vele!

Szerintem, ha kitartotok egymás mellett, és átestek ezen a nehéz időszakon, akkor minden jóra fordulhat! :)

Sok sikert Nektek!

2008. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jóó együtt , akkor mindenképpen :)
2008. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De kb mennyi ido kell h egy ilyensmin atessen? Mert a baratom is egyetemen van, de mar egy par honapja neki ez be van allva,es kezd nagyon elmenni a turelmem. Fiatal vagyok, es ha nem valtozik,nem varhatom amig elhalasztom legszebb eveim,mert o nem hajlando kimutatni...meddig tart az ilyen ido??
2008. ápr. 10. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. két hónap volt.

(első válaszadó)

2008. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a szerelmed és a kettőtök boldogsága helyett téged a fiatalságod izgat.. Akkor szeretnéd igazán, ha a vele töltött időszak lenne a "legszebb éveid"..
2008. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pont azt szeretném..nagyonis! De nála már majdnem egy fél éve megy ez,es fiatal és az az érzésem, h fel kell nöjjön, h maturálodjon, és félek, h azt ö nem várná ki h mellette legyek,sokat harcoltam ezért a kapcsolatért, és szeretném h végre ö is ezt megtegye..
2008. ápr. 10. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:

1. gondold át, mi kell neked? reális-e a dolog? képes-e az illető srác ezekhez az igényekhez alkalmazkodni?

2. alkalmazkodj te is! mivel egy párkapcsolat ebből áll :) és idővel ő is fog.

3. ha mégsem megy az elfogadás, és ez csak rosszabb lesz, akkor nincs más hátra. :(

2008. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!