Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 eves vagyok es egy 20 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 eves vagyok es egy 20 eves fiuval beszelgetek nagyon sokat. Szerintetek mit tudjak csinalni hogy tobbet akarjon tolem mind baratsag?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
mutatsz neki szexi fotókat
2012. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 éven felül van, már miért juttatná börtönbe? hagyjuk már... nekem 15 évesen 20 éves barátom volt, és 4 éves kapcsolat lett a dologból. egyszerűen beszélgessetek sokat, találkozgassatok, ki fog alakulni, hogyha vonzódik hozzád.
2012. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sok barom, aki itt pedozik. persze, hogy kialakulhat. ne izgulj :)
2012. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi:D
2012. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen mindenkinek.:)
2012. márc. 3. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Azt amit eddig is, és ha úgy intézed akkor hamarosan észre is fog venni, s ha van egy kis esze is, nem fog azonnal hanyattvágni. Ha szerencséd van, előtte nagyon sokat fog neked udvarolni, ami a legeslegszebb dolog.
2012. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi.:)
2012. márc. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!