Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi szerint zúg bele egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szerint zúg bele egy csaj egy fiúba?

Figyelt kérdés

Egy csomószór van olyan hogy egy csaj belezúg egy olyan fiúba akinek se sok pénze, se menő külseje, se jó stílusa nincs.

és nem is arra a kevés pénzére hajt hanem csak együtt akar lenni vele.

Ez a ritka jó kapcsolat vagy mi?

Ez teljesen random a csajoknál?


2012. márc. 2. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és léci értékes és jó válaszokat adjatok köszi
2012. márc. 2. 20:50
 2/6 anonim ***** válasza:
marpedig itt a stilusrol van szo, es az mindenkinel egyeni hogy mi jon be es mi nem.
2012. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Minden csaj a saját nézetei szerint zúg bele.

Pl. van akinek az számít, hogy jó képű, valakinek az számít, ami belül van... de igen ez elég ritka, mert a mai tinilányoknak az számít, hogy jóképű és pénzes legyen.

2012. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint sosem nézem, hogy valaki pénzes legyen.. Jesszus, ki az, aki eszerint válogat?! Ha valaki tényleg belezúg a másikba, akkor ÉDESMINDEGY, hogy pénzes-e, vagy nem!!

Csak azért szeretem, aki. Egyszerûen megtetszik, aztán... egyre mélyebb lesz az érzés.

2012. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki más miatt, az én kiszemeltem nem a suli legjobb pasija, nem a menő gyerek de tök jófej, iszonyat kedves, aranyos és nekem ez a fő. :D
2012. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet h annyira nem is ronda a fiú, és a lánynak tetszik. Olyan nincs, h egy lány nem a külseje és nem a pénze miatt szeret bele egy fiúba.
2012. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!