Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet amiatt leszbikus lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet amiatt leszbikus lenni, mert sorozatra csalódik a férfiakban, bántódik meg tőlükl?

Figyelt kérdés
Még elég fiatal vagyok. Lehet, hogy éretlen is a szerelem, vonzódás terén. Nem hinném, hogy ilyen gondom lenne. Az normális, hogy megnézem a nőket, szeretem őket megnézni, és ha látok valakit, aki nagyon szép le sem bírom róla venni a szememet? Legjobb barátnőmet is megpuszilnám legszívesebben ilyenkor. Ez még teljesen normális, ugye? Csak későn érek? Később majd engem is lázba hoznak a félmeztelen férfiak, és egyebek? Csalódás, bántódás alatt értek gyerek szerelem féle csalódást, bántás alatt pedig erőszakot. Becsapást. Úgy érzem képtelen vagyok szerelembe esni. Bár azt még nem döntöttem el, hogy ennek örülök-e, vagy nem. Is-is. 16/L
2012. márc. 2. 20:17
 1/7 A kérdező kommentje:
*Lehet amiatt leszbikusnak lenni, mert sorozatra csalódik valaki a férfiakban, bántódik meg tőlük?
2012. márc. 2. 20:18
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha már felmerült benned a lezbiség,akkor a hajlam megvan benned,szóval esély is, hogy lezbi légy.
2012. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Hogy ez nekem eddig miért nem jutott eszembe...

Második: Viszont arról nem fantáziálok, hogy lefekszek velük, vagy csókolózok velük. Inkább csak, hogy 'istenem, de szép...' Meg persze magammal is összehasonlítom őket.

2012. márc. 2. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Divat Ribanc VESZÉLY!!!
2012. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kifogásnak is rossz lenne.
2012. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy te feltétlenül leszbikus,de megvan a kíváncsiság benned.Ez velem is valahogy így kezdődött,nekem már 15 évesen megvolt az első tapasztalatom.Azzal a lánnyal 1 évig és 4 hónapig jártam.Előtte 2 komolyabb kapcsolatom volt pasival,az egyik megcsalt a másik meg nem keresett elég sokáig.A lánnyal sokkal jobb volt smárolni,mint a fiúkkal.A lánnyal lefeküdtem,a fiúval nem.Most biszexuálisnak vallom magam,fiúval is kiszeretném próbálni.

Írj egy privátot és beszélgethetünk:)ebben nincs semmi gáz.:D

16/L

2012. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még csak 17 vagyok,de 100%-ig biztosan biszexuális, egyre valószínűbb,hogy leszbikus.Én 15 évig azt hittem,hogy a fiúkat szeretem,aztán beleszeretettem igazi szerelemből körülbelül 10 borzalmas fiúkkal átélt élmény után a legjobb barátnőmbe,biztos lettem benne,hogy nem érdekelnek a férfiak. Egy-két év után pedig egyre férfi-gyűlölőbbnek érzem magam,amiért annyiszor átvertek és nem akartak semmi komolyat,csak meg...ni :)

Szóval ki tudja? 16 évesen még rájöhetsz,hogy nem ők valók neked,nem tudsz együtt élni még a gondolattal sem,hogy megint közel kelljen engedned magadhoz akár egyet is. De az is lehet,hogy csak még nem találtad meg az "igazit"-már ha Te hiszel benne :)

2012. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!