Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hülyeség, de halak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hülyeség, de halak vizonto pár tényleg ilyen pár?

Figyelt kérdés

én nem hiszek ebben, vagy csak nem akarok. még is elgondolkodtat, mert nagyon jól leírja a kapcsolatot amibe vagyok.

én vagyok halak férfi, ő vizonto nő. és azt veszem észre hogy ő nem tud olyan mélységgel szeretni ahogy én őt. szeretem őt, de félek hogy a kapcsolatunk kőbe van vésve.

de az is lehet hogy, sőt biztos hogy még nem igazán szerelmes, nem tudom akkor változik valami, de reménykedem, vele akarok lenni, de azt is szeretném ha ki tudná fejezni az érzéseit irántam kicsit jobban. nekem ő az első.

f/20 l/17


2012. márc. 2. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Végül is van összefüggés. A halak a vízben élnek.
2012. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Halálra ítélt kapcsolat, mert a vízöntő nő kiönti a vizet, így a halak férfi megfullad.
2012. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látom másnak is feltűnt... van még remény.
2012. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most akkor pontosan van remény vagy nincs?
2012. márc. 2. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:

nincs remény, aki elgondolkodik egyáltalán azon, hogy a horoszkóp igaz, az menthetetlenül hülye.


ostoba emberek regénye, nem más.

2012. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!