Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahol lehet ha hülyeség de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol lehet ha hülyeség de ebben az esetben mégis jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

A barátom nem igazán szokott lájkolgatni más lányoknak, vagyis csak volt osztálytársnőknek nagyjából vagy szomszédlánynak tehát akikhez közelebb áll és jóban vannak.

Egyetemen vagyok és feljött hozzám meglátogatni ott ismerte meg azokat a lakótársaimat(akik barátaim is) akiket addig nem ismert. Az egyikkel jól kijöttem beszélgettek nevettek. Majdnem minden barátnőmet felvette eddig, aztán őt is és most látom, hogy egy képét meglájkolta. Rosszul esett,de tudom h hajlamos vagyok túlreagálni ezért lennék kíváncsi a véleményetekre, hogy szerintetek ez jelent valami rosszat vagy nem? 19 évesek vagyunk. Csak azért volt furcsa mert nem lájkol össze vissza.


2012. jan. 3. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ha 19 éves vagy miért ezzel foglalkozol?
2012. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Like gomb nem egyenlő a megdugnálak gombbal.
2012. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tiltsák már le a Facebookot!
2012. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak mondjátok el hogy ez rosszat jelenthet vagy nem. Légyszíves.
2012. jan. 3. 19:25
 5/7 Csak 1 GyK user ***** válasza:
Semmit se jelent... de istenem ne legyetek már ennyire beszopódva a Facebookba! 1000 más dolog van még a világon!
2012. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha én az unokahugom képét likeolom akkor az most mit jelent?! Egyetemista vagy kérlek ne tedd ezt...
2012. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó, hogy nem te vagy a barátnőm...
2012. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!