Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetekre volnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre volnék kíváncsi, Ti mit tennétek ellenkező esetben?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomnak halálos betegsége volt és egy hónappal ezelőtt szívelégtelenségben elhunyt. Pár hónappal ezelőtt megismerkedett egy lánnyal, akivel közel kerültek egymáshoz. A lánynak eleinte nem akart, viszont a későbbiekben már beszélt a betegségéről. A barátom, kért Tőlem egy szívességet, amit megígértem, hogy teljesítek! Viszont, mikor elmondta, bár nem értettem Vele egyet, de mégis megígértem, hogy megteszem. Azt kérte Tőlem, ha Vele történne valami, akkor értesítsem az általa megismert és megszeretett lányt, hogy mi történt és azokat mondjam, amit mondani fog nekem. Viszont volt néhány dolog, amivel nem értettem egyet és nem tartottam korrektnek. Ő egy kitalált vezetéknévvel /a keresztneve volt valós/ mutatkozott be a lánynak, nem adta meg neki a valódi címét sem. Az sem volt valós, hogy kórházban volt, mert otthon hunyt el. Amikor megírtam a lánynak, hogy mi történt, teljesen magába zuhant, még az öngyilkosságon is gondolkodott, mert annyira szerette a barátomat. Mikor ezeket megírta nekem a lány, egy hatalmas bűntudat tört rám. Gondoltam, hogy megtettem amit kért és ennyivel el van intézve. De nem tudtam magamban tartani és elmondtam a barátnőmnek, aki ezt nem tartja korrektnek és azt mondta, hogy mondjam el az igazat a lánynak. Én is az egyenes utat tartom a járhatónak, viszont ezzel megszegném az ígéretemet?!
2012. jan. 2. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elmegy a temetésére úgyis kiderül az igazság.. Nem?
2012. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ilyen történeteket ritkán olvasni itt


szerintem ha lett volna ideje gondolkodni rájött ovlna hogy az egyetlen járható út az igazság

2012. jan. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!