Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában meddig tart egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában meddig tart egy szeretői kapcsolat?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
általában akármeddig. a felektől függ.
2008. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
pontosan, olyat is hallottam hogy a faszi szeretöt tartott gyerek is lett onnan de már volt 2 gyereke a feleségétöl akit szintén szeretett és hosszu évekig jßatszották, a feleség nem nagyon tudta. a szeretönek meg megfelelt a második félnek lenni. általában a szeretö feladja mert lelkileg nem megy neki hogy ö csak mindig a második.
2008. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tade ***** válasza:
100%
Hat nekem volt egy fiu ismerosom, aki 5 evig titokban talakozott egy lannyal, akinek ugyanis volt egy tartos kapocsolata...5 ev utan kilepett ebbol a kapcsolatbol es osszekoltozott az ismerosommel...tervezgettek,tervezgettek ...es ra 1 evre a csaj lelepett egy masikkal...szoval embere valogatja.....
2008. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Egyik barátnőm már évek óta egy ilyen kapcsolatban van, Ő jól érzi magát benne, de sztem a pasi is mert jár hozzá elég sűrűn,a felesége meg a gyerekei mellett. néha összevesznek aztán kibékülnek.... van ilyen is!
2008. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
49%
Ameddig nem fordul komolyra. Meg ameddig örömét leli benne mindkét fél.
2008. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ket feltol fugg, akarmeddig tarthat. A lenyeg tul sok erzelmet meg remenyt nem szabad taplalni. ha elkonyveled magadnak h lehet h mindig csaka szeretoi poszt jut neked, az orokos masodik hely es ez eleg neked es egy ilyeben boldog vagy akkor nincs gond. altalaban a gond ott van h az egyik fel tobbet akar mint a masik ki akar jonni a 2ik helybol.en nem vagyok hive az ilyen kapcsolatoknak de akit ez boldogga tesz annak biztos jo.
2008. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Az egyik ismerősöm két pasi szeretője, 10 és 11 éve tart! Elvileg szereti mindkettőt, és nagyon jól megvannak. Ja és a két pasi nem tud egymásról. :)
2008. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem volt 2 ilyen kapcsolatom!Az egyik tartott 1évig de az közös megegyezés alapján véget ért.Majfd ezt követően egy 2éves kapcsolatom mellé becsúszott 1 szerető...vagy talán több is...Bár tényleg az érzelmi kötődés soha nem jó,mert vmelyik fél előbb avgy utobb megsérülhet.Ez nálunk oda-vissza mükődik.Ha ő lép akkor én lépek vissza és forditva...De kitudja még milesz ebből..Vagy sírás vagy nevetés :) ...
2008. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
amig csak szexre kell a szerető oké ameddig megy a dolog.ha viszont az egyik szeretni kezd ....na itt jön a gáz....
2009. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!