Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A szerelem elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szerelem elmúlt a barátomnál de még kötődik hozzám szeretetből!

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és azt hittük ez csak amolyan hullámvölgy. Nála elmúlt a szerelem, de szeret mint társat, és nagyon nehéz lenne szétmennünk. Szakítsunk vagy ne? Mi tenne jót a kapcsolatunknak? Ilyen kérdések forognak a fejünkben. Látom rajta, hogy próbálja megoldani, mert azt mondja miatta van ez az egész. Ez az első komoly kapcsolata. Elég érzékeny típus ő is. Ne keressem? Vagy hogyan hódítsam meg újra? Fel lehet éleszteni a szerelmet?

Légyszi írjatok!!!

GV,21


2012. márc. 2. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

Most ha szeretitek egymást, akkor nem értem, mi a kérdés.

2012. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
most bizti sokan irjak majd,h a szerelem elmulik es felvaltja egy nagyon eros kotodes stb,de sztem ennek nem feltetlenul kell igy lennie. Ha valaha szerelmes volt beled es jo a kapcsolatotok egyebkent,akkor sztem siman felelesztheto a dolog. Sztem az igazi szerelem nem mulik el,csak idonkent takarekon eg. :) probaljatok meg elohozni a regi erzeseket. Ha nem megy,akkor pedig lepni kell,mert nem o az igazi. Fiatal vagy meg,meg fogod talalni a parodat es akkor majd latni fogod,h a szerelem nem mulik el... :)
2012. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem. A szeretet nem múlt el, és ezért érzem még úgy hogy van remény. De azt mondta hogy ha nincsenek benne meg a szerelmes érzések akkor ő nem tudja így folytatni csak félvállról a kapcsolatot, mert nem akar nekem rosszat. De már másfél hónapja görcsölünk ezen, és lassan engem is felemészt. A szakítás megoldás lehet erre?
2012. márc. 2. 11:08
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
haaat,nekem ennyibol ugy tunik,h o szakitana,csak rad hagyja,h te mondd ki. Fiatal vagy,lepj tovabb.
2012. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő is szeretné rendbehozni. De már nem tudja mit tegyen, beszéltünk róla és még kell is beszélni róla. Mind a 2-en szeretnénk együttmaradni. Megoldható ez? És hogyan?
2012. márc. 2. 11:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbáljatok elmenni kettesben egy-két napra valahova kikapcsolódni, olyan dolgokat csinálni mint az elején, hátha feléled az irántad érzett szerelme.

Nem mindegy, hogy feltétel nélküli szeretetté és odaadássá alkul e át az a szerelem, avagy ahogy a barátod esetében is, inkább elhidegüléssé. A különbség annyi, hogy az első verzióban érzed hogy annyira szereted a barátodat, hogy élni nem tudnál nélküle, csupán nincs ott éppen az a láng. A második verzióban már elgondolkodik az ember, hogy lehet neki tovább kéne lépnie az lenne a jobb mindkettőjüknek. Szerintem a párod helyzetében a leírtak alapján a második helyzet áll fenn. Mi is így jártunk a párommal, én már egyáltalán nem kívántam azt sem hogy hozzámérjen, a végén már nem volt szex, nem voltak ölelések, csak éltünk egymás mellett. Megbeszéltük, de sajnos fél év próbálkozás után feladtuk az erőlködést és bár a kötelék nagyon erős volt közöttünk, ennek már véget kellett vetni, így kimondtuk hogy legyen vége.


Ne szakítsatok azonnal, bár ez vall a mai fiatalságra, de nem old meg semmit, ha menekültök, adjatok még egy esélyt a kapcsolatotoknak, próbáljátok feldobni új és régi dolgokkal, programokkal, bármivel, amit szerettek. Ha hónapok után is egy helyben toporogtok mindezek ellenére, akkor érdemes elkezdeni azon gondolkodni, hogy talán nem egymásnak szánt titeket az ég.

2012. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kínos ügy. A szerelem tényleg elmúlik egy idő után, de normál esetben ilyenkor az ember ugyanúgy kötődik a partneréhez (sőt, jobban) és esze ágában sincs olyasmin agyalni, hogy elhagyni. Én úgy tudnám ezt megfogalmazni, hogy új, magasabb szintre lép a kapcsolat. A barátod még nagyon fiatal lehet, ha ezt nem képes a helyén kezelni. A problémát abban látom, hogy te jobban kötődsz a párodhoz mint ő hozzád, egyszerűen arról van szó, hogy nem egy irányba fejlődnek az érzéseitek. Annyit tehetsz, hogy megbeszéled ezt a barátoddal. A fő kérdés, hogy boldog-e veled annak ellenére, hogy már nem lángol. Azt azért tudatosítsd benne, hogy élete végéig kergetheti a szerelmet, előbb-utóbb minden kapcsolatában el fog jönni ez, amit most érez.
2012. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na és igen, amit valaki előttem írt, hogy a szerelem elmúltával nem mindegy, hogy megmarad-e a szeretet és az erős kötődés vagy az elhidegülés felé vesz irányt a kapcsolat. Ha az utóbbi áll fenn a párodnál, akkor sajnos veszett fejsze nyele a dolog. Ezt kéne kiderítened.
2012. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A kirándulás, egy-két nap kettesben jó ötlet. Én is erre gondoltam.

Igazából az ölelések, a csókok a kedves szavak még mindig megvannak, de ő úgy érzi ha nem adhat nekem annyit amennyit én adok neki azzal engem megbánt.

Ez az első komoly kapcsolata nem tudja mit kezdjen az érzéssel. 24 éves és 21. Le tudnám vele élni az életem, mert ez alatt a 2 év alatt nem is volt nagy veszekedésünk inkább csak viták. Mindig meg tudtunk oldani mindent.

2012. márc. 2. 11:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Sztem odaadó, de elhidegülést nem érzem. Ugyanúgy volt sex, egész éjjel ölel. Ezért vagyok én is tanácstalan.
2012. márc. 2. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!