Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor hogyan keltsem fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogyan keltsem fel egy lány érdeklődését?

Figyelt kérdés

Először magamat adtam, kedves, normális, udvarias, jófiú kategória. Természetesen nem jött be.


Jó, idővel meguntam leszartam őket. Nem működött, ők is leszartak.


Újból váltottam. Lazán viselkedtem, több csaj felé közeledtem, úgy, hogy egy másik észrevegye. Nem lettek féltékenyek.


Tehát kérdem, hogy hogy a rongybatekert túrós falloszba lehetne végre egy kis érdeklődést kicsikarni egy lányból?


2012. márc. 1. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
BMW-vel és luxuslakással... hidd el...
2012. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova őt, konkrét reakcióval tudod felkelteni az érdeklődését. :) Ja, és ne közeledj több csaj felé, mert sztem az nagyon nem jó taktika.
2012. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!