Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van velem? Elmúlik ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van velem? Elmúlik ez?

Figyelt kérdés

Pár napja a suliban (8 osztályos gimibe járok) mondhatni "kinéztem" magamnak egy kis 6.-os fiút.. Most 9.-es (15 éves) lány vagyok, az a kisfiú pedig kb 11 vagy 12 éves lehet. Tetszenek a suliban más idősebb fiúk is, de ő nem tudom, valahogy megtetszett. Soha nem gondoltam volna hogy egy ennyi évvel fiatalabb fiú.. Pár napja arra gondoltam, hogy majd ha ő "érettebb" lesz (17-18 éves), akkor lehetne köztünk valami..

Most meghülyültem vagy mi van velem? Eddig minden fiú, aki tetszett nekem kisfiús arcú volt. Lehet, hogy ez miatt is tetszett meg nekem ez a kisfiú??

(Ne nevezzetek pedofilnak, mert nem vagyok az, a fiú nevét sem tudom és nem is ismerem őt.)

15/L


2012. márc. 1. 18:14
 1/5 Inkog Nito ***** válasza:
Inkább a saját korosztályodban keress..
2012. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ott is "nézelődök", de mint írtam, valahogy megtetszett ez a fiú..
2012. márc. 1. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy, valami megfogott benne, előfordul az ilyen. Hidd el, pár nap múlva elmúlik. Pár hét, hónap múlva pedig már te is mosolyogni fogsz magadon, ha erre gondolsz.
2012. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nem meghülyülés.Lehet, hogy még össze is jöttök elsösorban és egyenlöre mint barátok. Miért lenne ez baj?
2012. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal bizonyultabban is nehéz lett volna leírni ezt a nagy büdös semmit.
2012. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!