Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még van 4 napon a nemvárt...

Még van 4 napon a nemvárt mensi-ig.2-3 napja kicsit vérezgetek, főleg amikor felkelek, de utánna elmúlik. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Ma reggel egy nagyobb mennyiségű vér jött ki, amiben alvadt vér darabok voltak. Szerintem babás vagyok, tüneteim vannak. Elvetéltem? Ilyen korai terhességet meg tud menteni a doki?
2008. szept. 8. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Remélem már elmentél orvoshoz. A vérzés SOHA sem jelent jót, de nem is jelenet feltétlenül rosszat. Alvadt vérdarabkák után tényleg azonnal orvohoz kellett volna menni.. Igen, lehetséges, hogy elvetéltél, de ezt biztosra csak egy orvos tudja megállapítani. Remélem minden rendben lesz és ne haragudj, ha túl bántóan fogalmaztam! Ilyenkorán még biztos nem a baba miatt vannak/voltak a tüneteid, de ne csüggedj! Írj, hogy mi volt az orvosnál!
2008. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!