Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolatok gyűlöletre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatok gyűlöletre és gonoszságrá épülnek?

Figyelt kérdés
Mert csak a bunkó hímek rúghatnak labdába a nőknél és a normálisak mehetnek a p...ába. A magyar nőkről csak ez mondható el. Ha valakinek van valami hibája az már egyből lapátra kerül, még a legkisebb hiba esetén is. Én azt látom, itthon nem is érdemes párt keresni. De azt is megfigyeltem ahogy telnek az évek a nőknek egyre magasabb és magasabb a mércéje.
2012. márc. 1. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Ha nektek, férfiaknak annyira a belső értékek fontosak egy lányban, akkor talán nem csak a műkörmös cicababák között kellene nézelődni. Valószínűleg a normális lányok nem úgy öltözködnek, mint egy utcasarki kurv@, nincs hetente új műkörmük, és nem néznek ki úgy, mint akit most szedtek le valami divatlap címoldaláról.

Ha normális lányok kellenek, akkor ne a szőke cicababák után fussatok!!! Legyetek szívesek!


Csak úgy elárulom, hogy szemüveges vagyok, és nem járok minden héten 7-szer edzőterembe, nem fogyózom, nincs műkörmöm, nincs műmellem, és nem szőke a hajam színe... és láss csodát, nem is volt igazi párkapcsolatom 19 éves koromig! Érdekes, hogy szidjátok a k*rvákat, de közben meg ti vagytok azok, akik nem veszitek észre a rendes, normális lányokat, hanem a playboy nyuszik után csorgatjátok a nyálatokat...


Nekem sose voltak nagy elvárásaim, csak annyi, hogy olyan párom legyen, aki szeret és elfogad így, és mondjuk nem kell szőkére festenem a fejemet meg felfúvatni az ajkaimat ahhoz, hogy bejöjjek neki.


Nagy nehezen találtam egy ilyen srácot 19 éves koromra, akivel azóta is együtt vagyok, és lám, ő elfogad barna hajjal, a saját cicimmel, a saját alakommal, műkörmök és tűsarok nélkül.


Az meg, hogy csak a bunkók rúghatnak labdába, egy nagy hülyeség! Mert a normális lányoknak pont az ellenkezője kell! Bunkó pasik csak a rib@ncoknak kellenek, nekünk tutira nem!

Az én barátom sosem volt velem bunkó vagy flegma, sosem alázott meg, ellenkezőleg, ő szeret és tisztel engem. Hülye lettem volna bunkókkal kezdeni, köszönöm szépen, van önbecsülésem! A bunkókat meghagyom a ribiknek!


Ja, és képzeld, a barátom sem hibátlan, nem tökéletes a külseje, neki is vannak apró hibái, de én ezzel együtt fogadom el és szeretem őt. Nekem normális fiú kellett, egy ilyen férfi, amilyen ő is, nem pedig holmi bunkó szépfiú.


Tudod, szidhatod a magyar nőket, de ez fordítva is igaz! Ugyanis én se találtam köztetek egyetlen valamirevaló férfit sem, 19 éves koromig egyedül voltam, csak mert én nem követtem a divatot, nem vasaltam ki a göndör hajamat, és nem hordtam miniszoknyát! Na, erre mondj valamit, okoska! Írd meg, hogy merre vannak a normális fiúk???

Csak mert nekem 19 évembe került találni egyet, aki végre megbecsül, és akivel azóta is nagyon boldog vagyok!


22/L

2012. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves előző, 18 éves koráig az ember GYEREK! Egy éretlen pö.csnek persze, hogy a kurv@k kellenek, habár én gyerekként sem voltam ilyen. Nekem nem kellenek a cicababák, én kifejezetten a barnahajú lányokra bukom. Nem szeretem, ha egy lánynak kint vannak a mellei, nem szeretem ha egy lány ribancosan viselkedik. Az igazi nő melegítőben is jól néz ki, smink nélkül. Továbbá a kismellű lányok tetszenek. Egyetlen kikötésem van, kövér lánnyal nem kezdek, mert gusztustalan és igénytelen, és rohadtul egészségtelen.

Nem teláltál normális pasit 19 évig. Na bumm én láttam normális lányt, mind párkapcsolatban él már 15-16 éves kora óta, ugyanis nagyon sok normális magyar srác van nagyon kevés normális magyar lányra, és aki tényleg normális, az hamar elkell, te is szerencsés voltál, mert elsőre találtál egy olyan srácot, akivel már 3 éve gyütt vagy ami a mai világban már szép. A magyar nők 90%-a tényleg ribanc. És igen a ribancoknak a bunkók kellenek, 90%-nak a bunkók kellenek (a maradák 10%-nak is csak jól titkolják).

2012. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Továbbá én nyertem. Én 22 éve nem találok normális, szingli magyar lányt.
2012. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Dobzse válasza:
legyél bunkó és paraszt, ennyi... az én sulimban is szinte csak az ilyen fiúknak van nőjük, pedig egyházi suli..
2012. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Ájron ***** válasza:

11.-edik válaszoló ( aki megírta azt a hosszú választ)


Én eddig még egy műkörmös kacsaszájas Qrvánál sem próbálkoztam, mert azok nem nők, hanem undorító förmedvények.


Én eddig csak 3 lánynál próbálkoztam, azok bele illettek a te típusodba: Nincs műköröm (kettő még szemüveges is volt), nincs műcsöcs (mert az már nem mell amit a mostaniak művelnek) és nagyon intelligensek voltak.


itt jön a képbe az, hogy bár udvarias vagyok, de nem papucs, és bár sík hülye sem vagyok, még megismerni se voltak hajlandóak! ha annyira mindegy a külső, akkor meg mi a fene van??? nem voltam tolakodó, se bunkó. Ennek ellenére bármikor is "beszélgettünk", a leghosszabb és tartalmasabb válasz a "nem tudom" volt.


Engem nem érdekel ha a lányok nézik a külsőt is, de akkor legyenek őszinték felőle! ha annyira mindegy, akkor ezek a lányok, akiknek nem hogy cicivillantós, de még bikinis képe sincs facebookon, akiknek a tanulmányi átlaga ott kezdődik hogy 4.2, röviden beleillenek a normális kategóriába, Miért szartak a fejemre mikor őszintén szerettem őket.???

2012. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez alapvetően butaság,amit a kérdező ír, általánosítás. Van csekély kivétel is azért. Gyülöleten nep alapszik egy szeretetközösség amit a párkapcsolat jelent. Viszont hasonló megvetendő jelenségen nagyon is igen: ÉRDEK. Önzőség! Azon alapszik. A felek kölcsönösen kihasználják egymást,de nem ismerik az önzetlen szeretetet. Ha választaniuk kellene egy olyan élethelyzetben,hogy csak az egyikőjük hagyhatja el élve a helyszínt, szerintem sokan két lábbal löknék félre a partnerüket, hogy dögöljön meg inkább ő. Ennyit a nagy szeretetről. NEm mindenki ilyen, én például nem áldoznám fel magam, bár soha nem voltam szerelmes, így lehet hogy ez változna, főleg ha ugyanannyira tudnám hogy ő is kész volna odaadni mindent értem.
2012. jún. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!