Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek nagyon elegem van mar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nagyon elegem van mar?

Figyelt kérdés
bnomnk neveloapja mar tulzottan kiakasztott,hogy szegeny lannyal ugybanik mint a kutyaval es csicskaztatja,durvan lehordja mindennek,bnom fel tole...most mar tenyleg eleg vol..az anyja nem tesz semmit en mar nem birom azon vgyok hogy ugy megverem,hogy tobbe igy nemviselkedik szegennyel..de kovetkezmenyt sem akarok .mit tegyek??????? Bocsi az ekezetek miatt. 22f

2012. febr. 29. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ha megvered, te b@szol rá. amint tesz valami komolyabbat a csávó, hívjátok a zsarukat
2012. febr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hiĂĄba.nemhivnak zsarut mert a bĂśszme anyja nemakarja..magamramaradtam ĂŠntudom csak vhogy elintĂŠzni de nemakarok kovetkezmenyt.mit tanacsoltok?
2012. febr. 29. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvashatatlan amit írtál!
2012. febr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs hĂźlye telefon. hiaba.nemhivnak zsarut mert a boszme anyja nemakarja..magamra maradtam ĂŠs netudom csak vhogy elinteznini de nemakarok kovetkezmenyt.mit tanacsoltok
2012. febr. 29. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Költözzön hozzátok a barinőd :S :S szerintem másként nem fog javulni a helyzete,csak ha elkerül otthonról...
2012. febr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem akar "terhünkre lenni" hiába mondom neki.apjához sem akar.azt hajtogatja h pár hónapot még kibír..de elég már ebből.. :(
2012. febr. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!