Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elegem van!

Figyelt kérdés

Vegyétek ezt segélykiáltásnak! 21 éves vagyok,és eddig egy kapcsolatom volt,az se volt teljesen normális..

Vannak jelentkezők sokan,kevesebben akik érdekelnek is..viszont,ha már érdekel akkor mindig elrontok valamit!

Pl: képtelen vagyok kimutatni az érzéseim,ill. csak túl későn(mikor már látom hogy ki szerettek belőlem)

Mindig megfogadom nem esek ugyan abba a hibába,de egyszerűen nem megy...

Egész nap egyetemen vagyok,fáradtan érek haza,nem is nagyon van időm ismerkedni már,viszont roppant magányos vagyok:(


2012. febr. 25. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogj többet,barátkozz lányokkal az egyetemen.
2012. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon sokat mosolygok alapjáraton:)

és rengeteg barátom van(szerencsére)

2012. febr. 25. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szopó állarcot...a többit tudod.
2012. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szegénykém bizti rossz lehet neked :( ha gondolod nyugodtan írj privibe 19/L
2012. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VladTomi válasza:

Hát nem tudom adott egy csinos szép nő.

4 Pasi epekedik érte

1. Egy bunkó pénzes szépfiú aki megcsalja úgy is.

2. Egy szegényebb szépfiú aki viszont szeretné megbecsülné őt.

3. Egy gazdag öreg vagy ronda gazdag pasi.

4. És egy nem túl szép nem gazdag de rendes srác aki a tenyerén hordozná a nőt és bármit megtenne érte hogy vele lehessen.

És a sorrend a következő: 1. 3. 2.

a 4. Soha nem kap esélyt mert mire a lány vele lenne addigra megnősül a srác szép családja van.

10 ből 9 nő így csinálja nem tudom te melyik be tartozol.

Amit tudok tanácsolni néha szakadj ki a felelőség alól (tanulás) menj szórakozni ismerkedj szerezz barátokat.

És idővel meglesz az a pasi akinek kitudod mutatni az érzéseidet és ő is neked.

"Mindig megfogadom nem esek ugyan abba a hibába,de egyszerűen nem megy... " Ha az eszeddel is gondolkodsz akkor talán ezt is elkerülheted nem mindig a szív-nek van igaza.

2012. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Sok igazság van abban amit mondasz! vagyis,teljesen egyetértek:)

Csak az a baj,hogy olyan szakra járok,ahol tele vagyok gyakorlattal,nem tehetem meg hogy "lazítsak"!

Ilyen, "csak legyen valaki"alapon meg nem szeretnék belemenni egyik fiúval is,mert az hazugság lenne..és nem ezért vártam annyit

És persze jól hangzik hogy majd megtalálom a megfelelő embert,akivel minden megy majd mint a karikacsapás,de mi van ha nem?! Miért állítja mindenki ezt olyan biztosan?

..és ez a bizonytalanság a nagyon rossz

(tudom,erre meg nem lehet semmi okosat mondani)

2012. febr. 25. 17:15
 7/7 omba ***** válasza:

Kevered te itt a szezont a fazonnal.

Az egyik dolog, hogy az egyetemen túl vagy terhelve.

(nyilván más is, és még sincs ilyen sötét gondjuk....)


A másik meg, hogy "elrontasz valamit" - pl. hogy nem mutatod ki az érzelmeidet.

Hát az a baj, nem az egyetem.

Mutasd ki, mond ki, azt mondta egy nagyon okos barátom, a válásom után (egy érzelmeit ki nem mutató nőtől jötten el), hogy ez a "félszavakból is értjük egymást veszélyes stratégia akkor is, ha egy utcában nőttetek fel"


Szóval egy kapcsolatnak az is része, hogy a saját belső világodról beszélj néha!

2012. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!