Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a filozofikus pasik?

Figyelt kérdés
az olyan pasikra gondolok,akiket leginkább az élet nagy kérdései foglalkoztatnak,akik szeretnek ezeken a dolgokon elgondolkodni, és ideoligizálni,mindenben valami értelmet keresni. Akik nem túlélni akarják az életet,hanem megélni azt minden gyönyörű pillanatával együtt...

2012. febr. 29. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A filozofikus, határozott pasik, olyan klasszikus római állam férfi típusúak igen.

A szülőknél lakó megkéset hosszan egyetemista logós kis fiúk meg nagyon nem.

2012. márc. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ja és ezzel minden nő és lény így van.


Előző voltam.

2012. márc. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én ilyen vagyok és 30 éves létemre nem találtam párt,mert ronda vagyok. Ezért kérdeztem,mert azt hittem,nem minden a külső. Tehát újra felteszem! Ronda külsővel is tetszenek?
2012. márc. 5. 10:37
 14/15 anonim ***** válasza:
A filozofikus, határozott pasik, olyan klasszikus római állam férfi típusúak igen, és ha nagyon rondák és ezen túl tudják tenni maguk mint sok rocksztár akkor az minden nőnek bejön.
2012. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én férfi vagyok ,de az ilyen filozofikus lányok igen, nagyon bejönnek nekem!
2017. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!