Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Bejönnek nektek azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek nektek azok a fiúk, akikkel úgy spontán lazán lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Tehát akik lazák, spontán emberek, kimondják amit gondolnak...nem az a lihegő pincsikutya,aki folyton a nyomodba van, hanem ha úgy adódik,h kettesben vagytok,akkor szívesen elbeszélget veled bármiről...

2012. febr. 26. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csak az ilyenek jönnek be.
2012. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Én ilyen vagyok (25 / F), aztán a nők leszarnak. Lelki szemetesládának jók az ilyen srácok, mert a nőnek a bunkó kell, aki játssza neki az agyát.

Tapasztalat...eddig akárki tetszett, mindegyik ilyen farokkal jött össze.

2012. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőhez teljesen ugyanez velem is ...
2012. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy a zíz vágjon ketté
2012. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a spontán, laza srácok az eseteim. Nagyon allergiás vagyok az olyanokra, akik folyamatosan teszik az agyukat, és mindenhol a vezérürü szerepében próbálnak tetszelegni. Sajnos mindig ez utóbbiakba botlok bele (vagy ők belém). Csak nekem tűnt fel, hogy a természetes stílus egyre inkább kiveszőben van mind a férfiak, mind a nők körében?
2012. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát sokszor azt hiszem, hogy hiába vagyok én is spontán + tényleg meghallgatom a lányokat + el is beszélgetek velük bármiről, de jobb lenne nekem is ilyen tajtparasztnak lennem.

Csak az a bajom, hogy ez nem én lennék, viszont hiányzik, hogy kapcsolatom legyen...És az a vicc, hogy a lányok mindig azt írják / mondják, hogy nekik a normális, megértő pasi kell, és mindig a bunkók viszik őket...szóval ezt megmagyarázhatná egy lány, hogy miért vannak ilyen igényei, ha a barom kell neki?

2012. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak az ilyenek jönnek be. ki nem állhatom ha egy pasi kertel és találgatnom kell, hogy mit akar. eddig nem sok olyannal találkoztam aki ilyen lenne, akik meg ilyenek voltak, azokba szerelmes lettem.. :D
2012. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom...én rossz helyen lakom, vagy errefelé nem ez a divat, mert még eddig nem is volt olyan igazi jó, normális kapcsolatom. Pedig szeretnék nagyon, de hát az a bajom, hogy nem vagyok f*szkalap. :/
2012. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát persze.! A lényeg h mbármiről lehessen vele bezsélgetmi.
2012. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen :)
2012. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!