Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a filozofikus pasik?

Figyelt kérdés
az olyan pasikra gondolok,akiket leginkább az élet nagy kérdései foglalkoztatnak,akik szeretnek ezeken a dolgokon elgondolkodni, és ideoligizálni,mindenben valami értelmet keresni. Akik nem túlélni akarják az életet,hanem megélni azt minden gyönyörű pillanatával együtt...

2012. febr. 29. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne okoskodja túl a dolgokat. Az egy dolog, hogy sok mindenben képben van és érdeklődő, de ne ilyesmikkel untasson.
2012. febr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen!! 17/L
2012. febr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vagy úgy is kérdezhetném,h milyen típusú lányokank jönnek be az ilyen fiúk?...gondolom nem a partypcsáknak....
2012. febr. 29. 18:34
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hasonló csajoknak jönnek be ezek a pasik..

Bár én nem bírom a stréber,okostojás lányokat,fiúkat.akkor már inkább legyen flegma viccelődő mint sem kocka unalmas karakter..

2012. febr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem, pedig plázázós-particica sem vagyok.
2012. febr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Herótom van az ilyen típustól.
2012. febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Vagy úgy is kérdezhetném,h milyen típusú lányokank jönnek be az ilyen fiúk?...gondolom nem a partypcsáknak....


Milyen típusú lányoknak? A kis tiniknek, akikkel el lehet hitetni, hogy a lila ködös, elvont süketelés a nagy büdös semmiről és a valódi intellektus egy és ugyanaz.

2012. febr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 lila nyuszi ***** válasza:

Bejönnek, de filozofikus alkat nem azt jelenti, hogy határozatlan és döntésképtelen, sokan ezzel keverik össze.


20/N

2012. febr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be az ilyen hapsik. Egy bizonyos kor felett ez már gáz, szerintem. Én jobb szeretem a "tettek emberét". Persze lehet elmélkedni a Hegel.i filozófiájáról, de majd annak is eljön az ideje. Ezzel nem azt mondom, hogy ne legyen művelt a férfi és intelligens, mert legyen, de inkább tegye a dolgát, mint elmélkedjen.

29n-és nem partypics@ :)

2012. febr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Már nem azért, de szerintem már maga a kérdés hagy némi kivetnivalót maga után. Ha annyira filozofikusnak gondolod magad, miért tőlünk kérdezed, miért nem magad gondolkozol el rajta, vagy eredsz utána a kérdésednek? Több mint valószínű, hogy ilyen lányokkal nem a sarki bárban vagy a plázák parádés tömegében fogsz találkozni. Bár mondjuk sosem lehet tudni.

Nekem pl az a kedvenc szórakozásom, ha eltévedek bulizni, mindig összeszedek a buli végére magam mellé egy ivócimborát akivel le lehet ülni és megbeszélni minden kis apróságot, ami éppen az agytekervényeken átfut, legyen az jelentős vagy éppenséggel nem. Általában kifogom a filozófiára hajlamos személyeket ilyenkor, de ehhez szerencse is kell, tulajdonképp bárhol meglapulhatnak :)

2012. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!