Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy 22 éves és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 22 éves és mindig rámír van 14 értesítőm és mindig ő . (több lent )?

Figyelt kérdés
15 vagyok sokak szerint éretebb a koromnál .. van 1 srác fb on ismertem meg sokat beszéltünk énis ő is írt rám utána összefutottunk / véletlen találkoztunk és köszöntem neki ... majd elkezdődött .. mindig rámír .. minden képemhez hozzászól elolvassa h mások mit írnak komikba majd lájkolja ... és odaír egy : xD 2 -t .. tele van az értesítőm vele .. most őt nemérdekli a kor .. nem az hogy nekem nem jön be .. csak hát nek volt már 1 csomó barátnője nekem meg még pasim sem volt és egy ennyivel idősebb fiuval jöjjek össze mondjuk a kor nem számit de hát mégis .. mit tegyek ???
2012. febr. 29. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar töröld és tiltsd. Egyébként elég gyerekes.
2012. febr. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem zavar .... csak nemértem h miért pont én ? ! olyan sok szép csaja volt már és meg nem mondanám magam annak engem nem érdekel a külsőm .. jó ápolt vagyok néha kivasalom a hajam meg szempillaspirál nem szoktam magam agyon festeni ... de neki ez h jöhetne már be mikor sokkal jobb csajai is voltak már .. :/
2012. febr. 29. 07:08
 3/10 omba ***** válasza:

A sok szép csaja volt,- te meg leszel.

Gondolom, így látja.

Ennél többet ne törődj vele, ha jól értem, te nem vagy szerelmes belé, hát lájkolgasson: ennyi

2012. febr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerelmes nem vagyok de nagyon tetszik :)
2012. febr. 29. 07:20
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, hogy nem kifejezetten a kérdésedre válaszolok, de kifejezetten egészségtelen, hogy annyi képet felraksz, amiből napokra osztva 14 értesítőt össze tudsz szedni tőle (mégha külön számoljuk is a sima like és komment like és xD mennyiséget). Vagy rosszul értem?


Amúgy a srác kissé gyerekesnek tűnik, de ez meg pont kell ahhoz, hogy egy 15 éves lánykával képes legyen hosszabb távú kapcsolatra is akár.

2012. febr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szereti a fiatal sunákat .
2012. febr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy minden 14-15 éves azt mondja, hogy érettebb a koránál. De ha minden 14-'5 éves érettebb lenne a koránál, akkor igazából átlagosak és nem érettebbek. Na de mindegy is.


Azért nyilván számít a kor és 15-22 felállásban elég soknak tűnik. Később nem lenne probléma, de most még zavaró lehet. Bár az előző barátnőiben ne légy annyira biztos.Kivéve, ha személyes láttad őket.

2012. febr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kor miatt ne aggódj, anno 22 éves voltam, amikor összejöttem az akkor 16,5 éves (most már csak volt) barátnőmmel.

Csak olyan ne legyél, mint a volt barátnőm: sok mindent megtapasztalt velem, én voltam az ugródeszka, még azt is elhitette velem, hogy én vagyok az igazi. Aztán elhagyott egy másikért, 19 évesen egy 30+ évesért. Meg kell mondjam jól csinálja: mindig "kész" dolgokba megy bele. Tőlem megkapta középiskolásan az egyetemista "élményeket", most friss egyetemistaként lett egy új párja, biztos egzisztenciával, lakással. Amit lévén, hogy még én is egyetemista vagyok, nem tudtam neki megadni. Ennyi.

No meg elnézésedet kérem az off-ért:)

Nyugodtan jöjjetek össze, ha rendes srác, sok szép élményetek lesz, azt garantálom:) Csak kerüld el a fenti viselkedést;)

2012. febr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha már volt egy csomó barátnője tuti hogy töcskölni is akar:)
2012. febr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy tetszik, de hidd el, sok ez a korkülönbség. Az, hogy érettebb vagy a korodnál, szép, de valóban minden ilyen korú fiatal ezt hiszi magáról. Szerintem ideálisabb lenne egy fiatalabb srác hozzád, mondjuk egy 17-18 éves, aki még nem teljesen tapasztalt. Amúgy is egy 22 éves pasi pár hét után szexet akar, remélem te pedig még nem. (Magamból indulok ki, 21 éves nő vagyok. 2-3 hét után már biztos, hogy szexelnék egy új partnerrel, ha nem előbb, hiszen hova várjak már, rég nem vagyok szűz, felnőtt nő vagyok. 22 évesen egy pasi biztos ugyanígy van ezzel.)
2012. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!