Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a csaj aki bejön, rámír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj aki bejön, rámír msn-en, akkor énis bejövök neki ezek szerint?

Figyelt kérdés
Ő is kezdeményez sokszor.
2010. júl. 21. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy csak le akar húzni
2010. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem bejössz neki egyébként
2010. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül. Én is millió embernek írok msn-en ,mégsem jelent semmit.
2010. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már lehet rá jel....ha feljön é egyből rádír az inkább jel..d az is számít, hogy miket mond neked:)
2010. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 haggyámán ***** válasza:
90%
Érdekes, msn-en vagy 3-4 hónapja nem írtam rá senkire, mindig mások írnak rám. Ezek szerint engem mindenki szeret?
2010. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fogyatékosok vagytok, ellenkező nemű emberről van szó
2010. júl. 21. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pl. nem csak akkor irok egy fiúnak amikor tetszik hanem amikor unalmas is:D

De ha ö azt tudja hogy tetszik neked, akkor valószinüleg azért ír mert szeretne valami komolyabbat is akk, de viszont ha tudja és nem szeretne semmit akkor nem si írna...

Meg ha már 1x valakivel nem szeretek beszélgetni v nem szimpi akkor nem irok neki :)

úgy h : vagy szimpatiku, jó veled beszélgetni, vagy pedig tetszel neki :)

17L

2010. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!