Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig rámír . Dumálunk erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig rámír . Dumálunk erről arról elvagyunk . Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
megkérdeztem poénból (viccesen) hogy szeret-e és azt válaszolta hogy : öööööööö nem vagyok hozzád öreg ? .. 4 év a különbség ...
2011. aug. 2. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te??

Mert ha ilyen 14 vagy te ö meg 18 az így para lenne de pl te vagy 25 ő 29 az így még jó:)

2011. aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eltaláltad 14 vagyok ő meg 18 ....
2011. aug. 2. 08:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát az úgy elég gázos!

Ha össze jönnél vele akkor csak megkurna azt csá :)

2011. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem köszy :)
2011. aug. 2. 08:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Van barátnője? Ha nincs szoktatok néha találkozni, akár baráti körben, társaságban? Ha ott is sokat beszél veled, illetve még a kontaktust is keresi akkor nem vagy neki közömbös.
2011. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dr.Love-nak igaza van :) Ne kezdj ki vele...Csak a szüzességedre fáj a foga, márha van még olyanod:)
2011. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője .. társaságban ugyanúgy beszél velem mint chaten és amikor velem beszél a szemem nézi ...
2011. aug. 2. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy bír téged, aranyos kislánynak tart, talán még külsőre is bejössz neki, de nem 14 éves kislányokkal akarja összeszűrni a levet. Nem akar tőled semmit. Érthető. Fiatal vagy még hozzá.
2011. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

akkor mért nézi mindig az adatlapom ??

mindent amit kiírok azt lájkol...

2011. aug. 2. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!