Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető ennek a nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető ennek a nőnek a viselkedése?

Figyelt kérdés

[link]


Te megérted, vagy inkább elítéled?


2012. febr. 29. 01:39
 1/8 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Szerinted ezt végigolvasta valaki?
2012. febr. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
figy, ha gyilkosságokat meg tudnak magyarázni idegállapotra való tekintettel akkor egy kis félredugás igazán nem a világ
2012. febr. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
A "nő" és az "értés" szó ritkán férnek meg _egy_ mondatban.
2012. febr. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szegény Férj.
2012. febr. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Keresztfater, lassan a példaképem leszel :D:D:D


Viccet félretéve, legalább a házasság előtt csalta meg :D

Mondhatjuk úgy is, hogy tiltott gyümölcs letudva.

Ha ezután is boldogan életek amíg meg nem haltak, akkor végülis megérte.



21F

2012. febr. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nők még egymás viselkedését sem értik, nem hogy a férfiak a nőkét. :D


29F

2012. febr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De fogadjunk ha a pasi csalja meg akkor a nő lenne a legjobban felháborodva akkor is ha ő is megtette, csak a pasi nem tud róla. Én nem tartom érthetőnek ha már a pasinál kiakadnak a nők ha megcsalja akkor a nőn is ugyan annyi jogunk van kiakadni. Aki nem bír magával az gyenge ember ennyi...
2012. febr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem tudom eldönteni, megértem e vagy sem... az érzéseit megértem, néha bennem is megfordul néha, amikor a házasságról beszélünk a párommal, hogy "úristen, mostmár ez van életem végéig, nem lesz több kaland, új élmény,elvesztem a szabadságom, stb." De hamar elhessegetem ezt a gondolatot, és nem hinném, hogy valaha is tettlegességbe torkollna. Ha nagyon zavarna ez az érzés, ahelyett, hogy megcsalnám a párom, épp vele próbálnám megbeszélni, elmondanám neki, rá támaszkodnék, mert tudom, hogy megértő, és hogy segíteni akar majd megoldani ezt a dolgot. Valószínűleg pszichológusokat meghazudtoló módon beszélne a lelkemre és eloszlatná minden kétségemet, rossz érzésemet. Plusz ezzel, hogy ezt elmondtam, megakadályoznám saját félrelépésem (ha mégis lenne rá alkalom), mert tudnám, hogy a párom tud az érzéseimről és résen van és észre fogja venni, nem tarthatnám titokban.


Szóval mindent összevetve az érzéseit megértem a nőnek, de azzal, amit tett, nem értek egyet.


22/L

2012. febr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!