Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen mi nem érthető?

Figyelt kérdés

Egy hónap után rájöttem hogy a kapcsolatomnak a barátommal semmi értelme nem foglalkozott velem...

Egyszer elmondtam neki hogy ne szeressen... Ebből hogy nem lehet levenni hogy nem szeretem?:S

Most van egy pasim ő nagyon szeret engem és én is őt, nos most rám van az egész bandája szállva hogy így meg verik úgy meg verik, közbe csak azért mert nem tud bele törődni hogy vége, mert nem foglalkozott velem...Ezen mit nem lehet érteni? de most komolyan, hogy lehetne elsimítani kulturáltan a dolgot? Szeretem a barátomat és ő is engem és nem akarom hogy beszólogassanak neki, és nem is szeretnék semmilyen balhét egy ilyen szellemi fogyatékos csipet-csapat miatt...


2012. febr. 16. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyit mondtál neki, hogy "ne szeress"? Talán mondd neki azt, hogy TE nem szereted.
2012. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az ilyen kis csipet-csapatokat kiírtanám, de hagyjuk.:P

Beszéld meg vele szépen, hogy nem szereted. Normálisan.

Esetleg kérj segítséget.

2012. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként sem a pasid a hibás, hanem te, mert nem vagy egyértelmű. Vagy pedig a nyomorék volt pasid hiszi azt, hogy az övé vagy.
2012. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat.

A lényeg az volt hogy amiket mondtam neki abból észre vette volna ha igazán foglalkozott volna velem...

Csak lényegében arra voltam kíváncsi mit tegyek, hogy békén hagyjanak minket, a saját anyjának kulturáltan írtam meg de egyik sem értett a szép szóból, és durván meg nem akarok, mert okos enged alapon inkább próbáltam hagyni az egész dolgot, de ők folytattál ugyanúgy még mindig mindennek lehordanak, és olyan rossz érzés...Egy felnőtt embernek legalább lehetne annyi esze, ha nekik nincs is eszük, hogy leállítsák őket...:S szerintem

2012. febr. 16. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A férfiaknak egyenes válasz kell. Ne beszélj kétértelműen... Nem értik. Mondd meg neki, hogy hagyjuk szakítsunk. Ennyire egyszerű igen.
2012. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki egyenesen, érthetően.
2012. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!