Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakítsam a dolgokat?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapig voltunk együtt, aztán olyan indokkal szakított, hogy bulizni akar és csajozni is neki nem megy tovább az h kapcsolatban van. egy hónap után megkeresett és megbeszéltük hogy újra együtt, ez volt 3 hete. Ebben az egy hónapban én már végig gondoltam, hogy mikor rontottuk el és hogy hogy kellett volna csinálnunk. Most nagyon jól megvagyunk, de nem rózsaszín köd van, hanem olyan mint egy megszokott kapcsolat. Az a baj h nem tudom elhinni hogy szeret. úgy érzem mintha neki rossz lenne hogy velem van, pedig nincs így, csak mégis ilyen érzés. Nem hozom fel neki, hogy elhagyott és nem piszkálom semmivel. Ha hétvégén elmegy bulizni akkor boldogan engedem el. Régebben én ott rontottam el h túlságosan ráakaszkottam, megfolytottam. Most ilyen nincs. Pedig úgy élvezném ha most ő is rajongana értem. De neki így jó. Mit csináljak szerintetek hogy kialakuljon benne az az érzés hogy kelljek neki, hogy legalább én is olyan fontos legyek neki mint nekem ő. Ja és szerintetek most így mire számíthatok hogy meddig marad velem? L 17
2012. febr. 28. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogymár ő szórakozik veled és még te alázkodj meg előtte!!!
2012. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ő mennyi idős? fiatal tuti

nem foglalkozz vele, csajozni akar kétpofára de szerintem most nem jött össze neki így visszatért hozzád

nem élte még ki magát és ő olyan hogy szüksége van rá

csak szórakozik veled

7 hónap után megváltozott a kapcsolat? ugye... mi 4 év után is szerelmesek vagyunk

2012. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugye helyett ugyan
2012. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amíg külön voltunk, nem is csókolt meg mást. igazából csak a haverjaival bulizott. ő 18 F
2012. febr. 28. 19:58
 5/5 A kérdező kommentje:
már nem kapok tőle kedves sms-eket csak ha én küldök neki arra vissza ír. de olyan mintha különben nem is jutnék az eszébe. nemtudom mi tévő legyek. De már ennek is örülök, hogy velem van.
2012. febr. 28. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!