Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki 26 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki 26 évesen vagy annál idősebben pofára esett, és utána megtalálta az igazit?

Figyelt kérdés
Mondhatnátok valami bíztatót, mert most azt érzem, hogy egyedül fogok megöregedni és meghalni, sosem leszek már boldog.
2012. febr. 28. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
27 évesen estem pofára ahogy írod..28 évesen megtaláltam életem szerelmét ,és azóta is együtt vagyunk.Szóval,nyugi..van remény,hogy ne maradj egyedül
2012. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mmT ***** válasza:

Dehogy fogsz!! :) sosem késő a boldogságot megtalálni! a boldogság BENNED van! ezeket nem azért írom, mert túl sok happy meal grast szívtam, hanem mert így van.

Ha nagyon el vagy keseredve, itt az idő a szemléletváltásra!

Antony de Mellow: a szeretet útja

Kerner Tibor: sziklaszilárd önbecsülés

és: meditáció!

Tanulj egy is önismeretet, és pozitív gondolkodást.

Találd meg önmagad, szeresd önmagad, és meglátod, h jobb színben fogod látni a világot, és ha ez megy, akkor ez a kisugárzásodban is meg fog jelleni. És azzal az örömmel, ami majd körül fog ölelni bevonzod az ideális párt! Szóval magaddal (magadban) kezdj, ez a dolgo nyitja. És valaki egyszercsak besétál, akit esetleg úgy nevezel el, h nagy Ő.


Ezt most tudom, h nem nagyon tudod elhinni, de ha majd kisüt a nap, állj ki az ablakhoz, csukb be a szemed, és érezd, h átjárnak a pozitív energiák.


Van olyan barátnőm, akik több, mint 1O évet leélt egy terrorista se.ggfej mellet, aztán válás, hisztis gyerekek és totál padló depresszió után megtalált valaki harmincakárhány évesen, és most a fellegekben jár! Nem korhoz kötött.

2012. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem 29 éves koromban hagyott faképnél az asszony, az egész család általános megrökönyödésére. Azóta inkább én tördelek szíveket. :)
2012. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez nem korfüggő.. és még fiatal vagy :D mit gondolsz, mindenki ahhoz megy hozzá, akit tinikorában megismert? nyugiiii.. megtalalod, de te is tegyél érte, járj el társaságba, bulizni, emberek között legyél :)
2012. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az előző nagy szerelem után is 2 év volt, mire fel tudtam állni és újra bízni. Nem akarok megint két év szenvedést...
2012. febr. 28. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor te egy érzelmes pasi vagy, pont mint a barátom :) ez nem baj, szeretik a lányok az ilyeneket.. muszáj talpraállni, másképp nem megy.. ha nem kockáztatsz, nem is nyerhetsz....
2012. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok :)
2012. febr. 28. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
bocsiii :D a lényeg ugyanaz, nem kell elkeseredned.. csak járj emberek közé, bulizni, ami csak jolesik :)
2012. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 10 éve vagyok egyedül. Mostanra kb lesz@rom. Szerintem ide gyűjtik a buta és/vagy dohányos nőket. Mindkét típust utálom.

34 ffi

2012. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!