Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem meri?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, nem feküdtünk még le, viszont a pólómat se meri levenni... miért van ez? Ő 17 Én 16.
2012. febr. 27. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj, hogy egy ilyen srácot fogtál ki.

Lehet, hogy azért nem meri, mert azt gondolja, hogy nem állsz ilyesmire készen. Beszéltetek már erről?

2012. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

biztos sokat játszott anno Pokrivtsák Mónikával.

amúgy meg ha azt akarod, hogy vegye le, tegyél rá utalásokat. pl meleged van, nincs rajtad melltartó, vagy egyszerűen húzd le és kérj egy masszázst:)

2012. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen pasim lenne, tuti csináltatnék egy pólót/felsőt "Meri vagy nem meri?" felirattal. :)


Válaszom: mert szerintem szűz.

2012. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fél a pinától, vagy attól, ha neked esik nem tudja abbahagyni. Vagy nem tücskölt még.
2012. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mondtad neki hogy vegye le_? :D
2012. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért hordja a te pólódat?
2012. febr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rá kell vezetni mit akarsz,döntsd le csokolozzatok tapizzátok egymást már az is fejlemény lenne ha pettingelnétek, smaciközbe simogasd ott lent vagy vmi,ahogy lenézem te már benne lennél a mokába:D
2012. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bár csak lenne egy ugyan ilyen srác 21-30 év kor között...:)
2012. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!