Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félreértettem a jeleket vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértettem a jeleket vagy csak nem meri bevallani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon fontos lenne a segitsegetek!Szoval kezdem is: Mivel a faluban ahol lakok nem volt olyan suli amilyet en szerettem volna igy busszoznom kell naponta 20 km.(De ez nem lenyeges).Viszont a busszon van egy szep aranyoska lanyka akivel sok szemezes volt kozottunk es nem tudtam nem eszrevenni hogy sokszor csak engem nez(Pl: beszelget a baratnoivel de engem nez).A helyzet az hogy eleg kis szimpatikus leanyka es az oszinteseget bevalva nekem tetszik...Hogy lehet e koztunk komolyabb kapcsolat e vagy sem azt nem tudom!

Nos tehat nemreg volt egy helyzet amikor vartam a buszt es o is csak o egy picivel arabb allt tollem.Odamentem hozza(a baratnoi nem voltak ott) es beszelgettem vele.Persze semmi komoly nem volt(Tehat nem vallottam neki szerelmet) de legalabb megadtam a kezdo inditot!Azota reggelente is sokszor nezzuk egymast de nem igen fejlodott sokat koztunk a helyzet.Ma beszelgettem vele sms-be ahol megkoszontem neki a mai segitseget(ideadta a telefonjat h irjak egy smst) majd meghivtam egy uditore.De nem igen akarta elfogadni.Majd kesobb ezt irta vissza: ''Hat nem megyek el,mert akkor ugy ereznem h megcsalnam azt az erzest amit mas irant erzek,de ha hozol egyet a suliba elfogadom h ne haragudj meg''.


Ez volt az a pillanat amikor teljesen osszezavarodtam.Mostmar en se tudom eldonteni hogy valojaban mit is szeretne:-?.Latszolag bejovok neki es az hogy allandoan engem nez meg egy indok az arra hogy azt mondjam h bejovok neki,viszont ez az sms-e utan mar nemtudom mit gondoljak.


Szerintetek felreertettem a jeleket vagy csak nem meri bevallani nekem hogy kicsit tobb vagyok neki mint egy ismeros a busszrol?


Kerlek minnel tobb valaszt irjatok es bovitett mondatba.(Ne csak ket harom szobol alljon).



UI:ELNEZEST AZ EKEZETEKERT,SAJNA NEM MINDIG TUDOM BEALLITANI!:(


2011. dec. 6. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kedvel, de rosszkor jelentél meg, mert szerelmes valakibe. DE ez változhat, ha nem talál viszonzásra, akkor csalódott lesz és te ott leszel. Légy kitartó, lássa, hogy neked fontos, ennyi az egész és sok-sok türelem!


23/N

2011. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másba szerelmes :(
2011. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zergee :) válasza:
A csaj tuti bír téged,beszélgess vele minél többet és ha úgy érzed meg is kérdezheted hogy van-e olyan aki tetszik neki..Ha azt mondja hogy nincs vagy azt hogy te akkor szabad a pálya ha azt hogy van (és nem te vagy az) akkor spanolódj vele össze kicsit de ne vidd túlzásba nehogy nagyon barátként tekintsen rád mert akkor az lesz az akadály...
2011. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni. A lányoktól a jelek is félreérthetőek, és amit mondanak, az se biztos h igaz.
2012. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez ilyen tipikus női sms volt.. beletartott egy időbe mire kibogóztam:DD


Na a lényeg hogy ne hátrálj meg, továbbra is beszélgessetek, stb. a lényeg hogy az ilyen barátkozóss szövegeibe ne tárulj be, ill a barát zónát ne viszonozd.. ne csak a barátja akarj lenni, és ezt éreznie is kell picit.. Jelen pillanatban szerelmes valakibe.. ki tudja h viszonzott-e még nem ment el a hajó, viszont ne törj ajtóstól a házb ogy idáig meg odáig vagyok érted..


16/F

2012. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a billentyűzetet Alt+Shift -tel tudod át állítani..
2012. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!