Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az alábbi levélről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi levélről?

Figyelt kérdés

Ezt egy olyan lánytól kaptam akinek 2 éves kapcsolata van és egyszer kb. 1éve elcsattant köztünk egy csók:

,,Szóval, hogy mik azok a dolgok amik eszembe jutnak veled kapcsolatba??? csupán egy dolog, amihez 1000 dolog fűződik, ez pedig: a bátorság. Volt az a nap amikor Lacikánál filmet néztünk, aztán haza kísértetek és akkor történt valami, amit nem hiszem, hogy valaha is el fogok felejteni, mert én még egy csók közben sem éreztem olyat mint akkor :$ és talán ha akkor lett volna elég bátorságom, akkor most veled lehetnék és boldog lennék, de ami fontosabb, hogy Te is boldog lennél, a világ legboldogabb embere, mert hidd el én azzá tudnálak tenni. De gyáva voltam és nem vetettem véget a kapcsolatomnak, amiben nem is tudom mikor voltam igazán boldog..............azután a csók után rengeteget álmodoztam arról, hogy veled vagyok. veled, egy olyan kapcsolatban, ahol végtelenül boldogak vagyunk. Ahol minden tökéletes és ,,rózsaszín"...."


2012. febr. 27. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerelmes :D
2012. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kellesz neki.

Amúgy kedves vagy, így megosztani a levelét, még ha elég sablonos is.. :D

20n

2012. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mmT ***** válasza:
apám.. azt várja, hogy Te is szerelmet vallj neki. totál odavan érted!
2012. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha te is szereted őt, akkor mond meg neki, hogy te is így érzel... fölösleges az érzelmeket elfojtani, mert azzal csak magadnak, illetve a másik személynek ártasz.
2012. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor miért van még mindig a barátjával?
2012. febr. 28. 17:23
 6/8 mmT ***** válasza:

talán azért mert különbség van a langyos és a lángoló között.

ne azt nézd, h miért van vele, hanem azt, h mit írt neked. önmagában is bátorság kell egy ilyen levélhez, nemám barátnőként...

ha kell a csaj, akkor lépj.

2012. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy intelligens és aranyos nőci lehet :)

Dugjad!

2012. febr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Hát komám én egy ilyen levél után rögtön kocsiba pattannék és elmennék a lányhoz, majd elhoznám magammal.
2012. febr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!