Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy 29 éves fiúval, akinek még nem volt barátnője? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Poénkodni ne itt legyetek szívesek, köszönöm!
2012. febr. 27. 12:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baj a szexuális beállítottságommal, de köszönöm az aggódást, rendes vagy nagyon!
2012. febr. 27. 13:02
 12/24 anonim ***** válasza:
29 éves fiúval nem. 29 éves férfival igen.
2012. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

29 éves fiúval nem. 29 éves férfival igen.


Vajon mi tesz férfivá egy fiút kedves #12-es?


Dolgozom, önálló keresettel rendelkezem, autóm van és lakásom. Eltartom magam, csak annyi, h nem volt még barátnőm sohasem.


Egyesek szerint akkor férfi a férfi ha már felesége és gyereke is van, kíváncsi volnék a te nézetedre is!

2012. febr. 27. 13:13
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt GYK-n azt mondják, hogy igen járnának. Valaki azért, mert most tét nélkül, józanul végiggondolja, van ideje empatikusan végiggondolni, vagy lehet csak a százalékra hajt.


De a valóság más. Nézd meg, a nők versenyeznek egymással, mindig azt akarják, aki másnak is kell. Ezért jönnek könnyebben a nők, ha van barátnőd, mintha nincs. Egyrészt kisugárzás, másrészt a nők között sokkal nagyobb a versengés (csak jobban leplezik, ahogy a szexuális vágyaikat is).


Na most ha te betoppansz eléjük, és elárulod, hogy 29 éves vagyok, szűz, nem volt dolgom semmi lánnyal, akkor lehet, hogy magát a szüzességet és tapasztalatlanságot nem negatívumként fogják fel, viszont erőteljesen elkezdenek gondolkodni, hogy vajon mi lehet az oka ennek.


Túlságosan introvertált, antiszociális, vagy csak simán egy lúzer? Egyetlen nő sem akar felemelni egy férfit. Mármint úgy értem, hogy pont ezért vonzóbbak számukra az erős jellemű, független férfiak. Tudják, hogy nem nekik kell férfit faragniuk belőlük.


Szóval oké, így alakult. Ne gondolj rá, ne foglalkozz vele. De ezt a tényt inkább zárd magadba. Max. ha már lesz egy többéves kapcsolatod, vagy feleséged, akkor elmondhatod neki. De addig véleményem szerint csak gondot okoz.

2012. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ja jó, azt látom, hogy nem írtad, hogy szűz vagy-e vagy nem. Ettől függetlenül az írásom 99%-a stimmel.
2012. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszúra nyúlt válaszodat is kedves válaszoló. Nem mellékesen ez a második dilemmám. Mert ha nem mondom el, akkor az a baj, ha elmondom, akkor az. Nyilvánvaló, h nem azzal kezdek minden ismerkedésnél, de mikor valakivel ismerkedtem már hetek óta és kialakult a bizalom, utána elmondtam. Meglepő, de csak egy nő volt, aki zokon vette a dolgot, a többit mind felvillanyozta, h ő lehet nekem az első aki majd bevezet a "rejtélyes" dolgokba.


Kiinduló kérdésemből következtethettek arra, h ezekkel a nőkkel nem lett több az ismerkedésen túl, csak a szájuk volt nagy és egy idő után mind eltűntek ki így, ki úgy.

2012. febr. 27. 13:39
 17/24 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy az ő szájuk volt nagy. valszeg nem véletlen tűntek el. arra nem is gondolsz, hogy veled is probléma lehet, ha még 29 évesen nem volt senkid? szerintem itt valami komoly gond lehet.
2012. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
29 éves és még nem volt bnője? Hát figy, ennek nyomós oka van, valszeg nagyon csúnya az illető
2012. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem kizáro, de nagyon odafigyelnék, hogy milyen megjelenési, viselkedési, jellembeli, stb. (vélhetöleg) fogyatékossága miatt nem vot eddig bnöje?
2012. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Gergo_30F ***** válasza:

hi,


szerintem szarj rá mit kombinálnak össze, éld az életed! amint látom az egzisztenciád megvan, tehát nem vagy egy elveszett ember. talán el kellene kezdened sportolni saját érdekedben, és a népszerűséged érdekében, aztán ismerkedj, ahogy eddig is. az a nő, aki képes a saját maga által összeizzadt elmélet miatt (valós tapasztalat híján) elhanyagolni, azzal valószínűleg folytatni se érdemes. annyi élhetetlen, balf@sz, erőszakos, lelki terrort gyakorló, unalmas/ötlettelen hím mellett van nő, hogy az hihetetlen, előbb-utóbb te is megtalálod, aki melléd való.

ha meg minden kötél szakad, hát hazudj. nehogy azt hidd, hogy a nők nem teszik...

2012. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!