Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire vagytok félénkek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok félénkek?

Figyelt kérdés
Viszahúzódóak és csendesek is vagytok? Mennyi idő után oldódtok fel, vagy soha nem tudtok feloldódni?
2012. febr. 27. 01:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Koszi, azt elfelejtettem odairni h kort es nemet is irjatok :)

Es meg 1 kerdesem lenne h kinezetre is olyan felenk -nek tuntok :$ :D

2012. febr. 27. 14:58
 12/15 anonim ***** válasza:
félénk nem vok,csak ku.va gátlásos,és szégyenlős....és talán néha ez ugy jön le mintha félénk lennék...bár 1 pasihoz sose mennék oda és nem kezdeményeznék se beszélgetést se semmit....(ez félénkség?)
2012. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igazából most így jobban belegondolva én is hasonló vagyok mint az utolsó hozzászóló, csak én férfiban.


A másik kérdésedre válaszolván, nos erre nehezen lehet választ adni. Szerintem külsőre egyáltalán nem tűnök sem félénknek, sem gátlásosnak... Úgy vélem ezt elég jól tudom leplezni :)) Bár soha senkitől nem kérdeztem meg még, hogy félénknek tűnök-e.

Szülők biztos rávágnák, hogy igen, de konkrét utalást erre még senkitől nem kaptam. Azért egy bizonyos tiszteletet elvárok a társaságomtól, így nem tűnik fel ez az egész szerintem.



21F

2012. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon tetszik valaki még rá se merek nézni :S amúgy meg közvetlen és barátságos vagyok mindenkivel de aki tetszik.. azzal nem tudok egyről a kettőre jutni :( 18/l
2012. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én se :(

nemtom miért van ez :O

2012. máj. 9. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!