Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire vagytok félénkek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok félénkek?

Figyelt kérdés
Viszahúzódóak és csendesek is vagytok? Mennyi idő után oldódtok fel, vagy soha nem tudtok feloldódni?
2012. febr. 27. 01:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én asnyira hogy lányokkal beszélgetni se merek meg nem is nagyon birok félek tőlük lányok közelébe egyáltalán nem tudok oldódni családtagok kivételek
2012. febr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
anyira
2012. febr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

01:24: :DDDDDDDD

Igyál alkoholt, első! :DD


Hát én csak idegenek felé vagyok félénk. Ha már valamelyest megismertem az embereket, akkor annyira nem vagyok az. Mindegy, hogy nő az illető vagy sem.


Mondjuk én inkább csak kevésbé vagyok beszédes. Előfordult, hogy némaságba borul a párbeszéd mert kifogyok a mondandóból :\ De hát ha nincs mit mondani, akkor biza nincs mit mondani...



21F

2012. febr. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én nagyon félénk vagyok.

visszahúzódó is.

kb 7-12 hónap is eltelik amíg megtudok bízni valakiben és önfeledtül beszélgetni vele.

emiatt nagyon kevés barátom van...nincsenek is :D:D:D

2012. febr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Régen gátlásos voltam. Most már az első szónál oldott vagyok. Gyakorlat teszi a mestert.
2012. febr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
olyan 3-4óra kell amíg fel tudok oldódni egy ismeretlen csaj előtt, ez után oda tudok menni hozzá :D
2012. febr. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ha hordhatóra iszom magam is gátlásos maradok, nem csinálok olyat, amit józanul sem tennék. A gátlásosságot nálam az idő oldja, nagyon sok idő...
2012. febr. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 I am God ***** válasza:
Én egyántalán, élvezem, hogy meglehet fogni bárkit szavakkal is, meg amúgy is.
2012. febr. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát igazából, amíg ki nem ismerem a fiút, addig nem nagyon beszélek annyira, 2. randinál már teljesen oldott vagyok. röhögök, meg hülye poénokat sütök el:D
2012. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az idegenekkel nagyon. A barátaimmal pedig nagyon közveteln.
2012. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!