Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van a mai lányokkal (is)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai lányokkal (is)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a környezetemben minden lány drogos, piás, össze-vissza b*sznak hétvégente. Tegnap például haveromék beszélik, hogy ismerősük(kemény 14 éves) tablettákat vett be, aztán bőgött és rosszul lett. Aztán még ők voltak kiakadva, hogy mit csináltak a csajjal a szülei, amikor ezt megtudták. Pedig az iskolám egy ilyen nívós hely, országos elsők kerülnek ki stb, mégis kb. mindenki ilyen, aki meg nem, az valami stréber barom tanárkedvence, akivel beszélgetni se lehet, mert ezekből áll az élete.

Voltam ilyen kulturáltabb helyekre(könyvtár, kávézó) is elmenni, hátha van ott valaki értelmes, de ugyan azok, pár részegség miatt ott délutánozó/éjszakázó emberkével...

Még normális barátaim sincsenek, mert fiúknál ugyan ez a helyzet. Én nem járok el inni, nem cigizek stb, szóval még a mélyértelmű beszélgetéseikbe se tudok bekapcsolódni a hétvégi okádásokkal kapcsolatban.

Ezt nem azért írom, mert én vagyok a magányosan a sarokban sírdogáló, anyuci kedvence emósgyerek, akinek öngyilkos hajlamai vannak, csak rohadt unalmas ezt nézni, és hogy normális lányt se találok magamnak. Ja, ez meg a másik, hogy a kövér csajok 14-15 évesekkel karöltve mindig betalálnak... Minek néznek, pedofilnak!?

17/f


2012. febr. 26. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

/az idézett szöveget én írtam/

Rengeteg srác ismerősöm mondja, hogy "de a lányok úgy szépek, ha nincs rajtuk smink, nem a külső számít, stb" 'oszt mégis csak a plázababák kelnek el. Ismerőseim közül is azok a lányok, akik festikvasaljákszondáztatják a hajukat már rég túl vannak a 27136782136. pasin, aki meg normális, nem piál, nem züllött, nem cipel a pofáján 3 kiló vakolatot még egy fiút sem talált....

2012. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én olyan lányt nem találok, de legalább nem kezdek ki amolyan közönséges valamikkel...
2012. febr. 28. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!