Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van a mai lányokkal (is)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai lányokkal (is)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a környezetemben minden lány drogos, piás, össze-vissza b*sznak hétvégente. Tegnap például haveromék beszélik, hogy ismerősük(kemény 14 éves) tablettákat vett be, aztán bőgött és rosszul lett. Aztán még ők voltak kiakadva, hogy mit csináltak a csajjal a szülei, amikor ezt megtudták. Pedig az iskolám egy ilyen nívós hely, országos elsők kerülnek ki stb, mégis kb. mindenki ilyen, aki meg nem, az valami stréber barom tanárkedvence, akivel beszélgetni se lehet, mert ezekből áll az élete.

Voltam ilyen kulturáltabb helyekre(könyvtár, kávézó) is elmenni, hátha van ott valaki értelmes, de ugyan azok, pár részegség miatt ott délutánozó/éjszakázó emberkével...

Még normális barátaim sincsenek, mert fiúknál ugyan ez a helyzet. Én nem járok el inni, nem cigizek stb, szóval még a mélyértelmű beszélgetéseikbe se tudok bekapcsolódni a hétvégi okádásokkal kapcsolatban.

Ezt nem azért írom, mert én vagyok a magányosan a sarokban sírdogáló, anyuci kedvence emósgyerek, akinek öngyilkos hajlamai vannak, csak rohadt unalmas ezt nézni, és hogy normális lányt se találok magamnak. Ja, ez meg a másik, hogy a kövér csajok 14-15 évesekkel karöltve mindig betalálnak... Minek néznek, pedofilnak!?

17/f


2012. febr. 26. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

te ezen még csodálkozol?

1 mondok szokj hozzá ehezz mert ez csak a kezdet lesz ez még rosszabb is!!!!

2012. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ja és mi lesz, ha majd az unokáink azt hiszik, hogy a szex azt jelenti hogy böködjük egymást fészbukon :O kihalunk

Elkurvultak az emberek! Én is észrevettem mert ez nyilvánvaló...de már nem bosszantom magam ezen, csak akarok egy normális lányt és a többi meg nem érdekel

2012. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

épp ez a baj...a büdös életbe nem fogsz normális lányt találni.

de sok szerencsét hozzá.

2012. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pár év múlva úgyis otthagyod azt a helyet..;)

Amúgy melyik iskoláról van szó?Ha nem akarod kikürtölni,elküldöd priviben?

2012. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnos az a baj, hogy bármennyire is keresitek a normális lányokat, akkor is csak a r*bancokat szeditek fel. :(

Én nem akarok bántani senkit, de sajnos rengetegen mondják, hogy "hol vannak a normális csajok, akik nem k*rvák?" és mégis ilyen vakoltképű partycsitrikkel járkálnak.

2012. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én ugan igy vagyok ezzel. és sokszor még engem néznek hulyének h hogyan birom ki h ivás nélkul, meg ilyenek.Hát mert jozanul lehet a legjobbakat szorakozni :)

ez a világ romlott... és a problémám sokszor nekem is ugyez. nincs egy normális srác.aki nem lenne minden hétvégén részeg .... fuj

17/L

2012. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, leszámítva, hogy én a te korodban sajnos ezek miatt lesz*rtam a sulit, és otthagytam, így eléggé elcsesztem az életem. Nem új dolog ez, sok 20 körüli és feletti fiatal is ilyen. Valahogy elromlottak... talán a média, talán a nevelés, talán mindkettő, de sajnos nem tehetsz mást, mint hogy nem állsz be a sorba és példát mutatsz.
2012. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Truedavidov ***** válasza:
Engem is mindig hülyének néztek mert nem arról szólt a hétvégém hogy hülyére iszom magam,én 22 vagyok.Úgyvettem észre hogy ez az én korosztályomba kezdődött igazán.Sokszor kívántam bár 5-10 évvel idősebb lennék akkor talán tudnék normális nőt szerezni.
2012. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"kövér csajok 14-15 évesekkel karöltve mindig betalálnak... Minek néznek, pedofilnak!"

Úgy érzem az 2 év nem sokat számít és te sem lehetsz 1 főnyeremény ha itt sír a szád

2012. febr. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért, mert a környékemben lévő hülye p*csák és 15 éves idióta hülyegyerekek nem jönnek be, ezért valami gnóm vagyok?


"Én nem akarok bántani senkit, de sajnos rengetegen mondják, hogy "hol vannak a normális csajok, akik nem k*rvák?" és mégis ilyen vakoltképű partycsitrikkel járkálnak."


Én nem ilyen vagyok...

2012. febr. 27. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!