Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szoktatok felszedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktatok felszedni pasikat?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen gyakran, és milyen stílusúakat? Általában félénkeket szedtek fel? Engem is felszedhetne már valaki :D

2012. febr. 26. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ez a felszedés olyan hülye szó rá! -.- Nem szedek fel senkit, a pasik jönnek oda hozzám ha akarnak valamit, és egyesével elküldhetem őket mert már van pasim ^^
2012. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Én a kezeimet a fejem mögé kulcsolom, hátradőlök és megvárom amíg közeledik hozzám egy hím példány. Nem érzem szükségesnek, hogy én kezdeményezzek, vagyis hogy én szedjek fel valakit.

Persze, vannak nők (vagy annak becézett teremtmények) akik elég érdekes módon csapódnak a srácokhoz ismerkedés céljából. Én őket nagyon szánom. Ilyenkor bizonyosodik be, hogy a bizonyos gyengébbik nem képviselői, még agyban is gyengébbik felét képviselik.

Te fiú létedre komolyan örülnél ha leszólítanának, meg valami hülye dumával felcsípnéne egy nő?!

Nem éreznéd magad kasztrálva az eset után? (nekem ez furi)

2012. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

19:24

Már aki odamegy hozzád. Én biztos, hogy észre sem vennélek téged.


19:30

Majd megváltozik a véleményed, hogyha helyetted mindig más nőstény példányt választanak.


Amúgy nem gond az, ha a nőstény kezdeményez.

2012. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!