Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni? Pls. Léccii. *-*

Figyelt kérdés
Az exem és én 2 hónapot voltunk együtt, és már 14 hónapja szakítottunk. Neki azóta már volt egy kapcsolata, de annak úgytűnik végleg vége. Viszont én azóta is szeretem. Mit tegyek? Ez már nem csak egy "hülye kis tini szerelem", ha ennyi idő után sem tudtam elfelejteni, miközben nemvoltunk együtt hosszú ideig. IMÁDOM ŐT!!! Nagyon szépen kérlek Titeket .. Segítsetek pls. *-* :(
2012. febr. 26. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért lett vége?
2012. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam de elfelejtettem tedd te is túl rajta magad még látja, hogy akarod addig nem lesz a tied.
2012. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert úgy gondoltam, hogy túl sokat bulizik, iszik. És ezt tudattam is vele, és aztmondta hogy megpróbál megváltozni de nem ígér semmit, de én pár nap múlva szakítottam vele egy rossz pillanatomban mikor kicsit felidegesített, és csak későn jöttem rá, hogy még időt sem adtam neki arra, hogy megváltozzon.. :/ Tudom, hogy az én hibám volt, és most szenvedek is miatta elég keményen..:(
2012. febr. 26. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem szenved, sőt még örül is neki, mert így azt csinál, amit akar...Majd rájön, hogy pancser, te meg keress mást, igazad volt. Van normális pasi is, de a nőknek mindig csak a gyökér kell...
2012. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeket talán mondd el neki is amiket magadnak és itt bevallottál (hogy nem adtál neki időt a változásra), és ha tényleg úgy látod, hogy megváltozott akkor próbáljátok újra.

De az sem hülyeség, hogy keresel magadnak valaki mást, hátha jobban kijössz vele.

2012. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!