Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex és barátság?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról ha a barátok lefeküdnek egymással? Jóban vagyok egy fiúval, sok közös dolgunk van, vonzódunk is egymáshoz szexuálisan, de nem vagyunk szerelmesek. Ilyen még sosem volt velem...

Akinek volt hasonló élménye ossza meg velem, kevésbé érezném magam hülyének:)))


2012. febr. 26. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Leszel a baratom?:-)
2012. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D


Azért ez nem egy fizikai törvény, hogyha valaki a barátom azzal le szeretnék feküdni:D

2012. febr. 26. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Termeszetesen csak hulyultem.Szerintem az ilyenbol lehet a legjobb kapcsoltat mert lazan veszitek es nincs benne kenyszer.Jol megvagytok, kivanjatok egymast,kupido is ott rohog gonoszan a hatatok mogott es mar "mergezi" a nyilat.

:)

2012. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam:)))


Hát mondjuk kupido nem kéne, egy hónap múlva elköltözöm külföldre, szóval remélem csak friendzone with benefits marad:D

2012. febr. 26. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod melyik a legjobb kapcsolat? Ahol a két fél egymás legjobb barátja, szerelme és lelki társa. Szerintem ennél több nem is kell -ebből a szempontból. :)
2012. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tök jól kijövünk és a szex is oltári volt, de nem vagyok szerelmes. Én nem bánom, nekem jó így is:D
2012. febr. 27. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!