Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a kapcsolatunk több legyen a barátságnál?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már 1 éve jó barátok vagyunk, bármiről el tudunk beszélgetni, zenei ízlésünk is szinte ugyanaz, ugyanolyan elveket vallunk, szóval nagyon sok dologban ugyanolyanok vagyunk. Viszont szerintem ő nem tudja, hogy én többre tartom őt mint szimplán csak egy barát, már csak azért is mert egyszer már letisztáztuk a dolgot, hogy csak barátok maradunk és szerintem azt gondolja, hogy nálam ez annyiban is maradt. Akkor még nem ismertük egymást annyira, mert csak pár hete kezdtünk el akkor beszélgetni, de mostanra annyira jóban lettünk, hogy szinte elválaszthatatlanok vagyunk amikor találkozunk és igen jókat szórakozunk, mindenben megértjük egymást. De nem merek újra próbálkozni, félek attól, hogyha most újra megpróbálnék lépni, akkor pofára esnék és mint legjobb barátomat úgy is elveszteném. Szerintetek mit tegyek, hogy a siker biztos legyen és összejöjjek vele? Jó lenne biztosra menni 1 év várakozás után, mert sokan azt mondják, hogy még van esély nála, de hogy legyek biztos a dolgomban, mit tegyek? Légyszi értelmes válaszokat írjatok, előre is köszi!
2012. febr. 23. 00:52
 1/2 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

3 évvel ezelőtt ugyanebben a cipőben jártam. Végül a többiekre hallgattam és nem kérdeztem meg, hogy lehetünk-e többek barátnál...

Azóta is csak találgatni tudok, hogy mi történt volna, ha meg merem kérdezni. Ne szúrd el úgy, ahogy én:)

20/F


Ui.: Szimplán csak menj oda és kérdezd meg, hogy benne lenne-e a dologban. Fiút kérdezel. Nem kell cifrázni.

2012. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdj el célozgatni... Vagy ha tényleg annyira jó barátok vagytok, akkor kérdezd meg tőle! Hiszen gondolj bele: ha látod rajta, hogy jól érzi magát veled, akkor biztos benne lesz! Nem akarok ünneprontó lenni, de legrosszabb esetben is mi történhet?: Max annyi, hogy nem-et mond, vársz pár napot még megbékél, lenyugszik, aztán újból elkezdesz hozzá közeledni, de csak mint barát! És ha netán mégis úgy lenne, akkor az újbóli közeledésnél mond is meg neki, hogy nagyon jó barátok vagyunk, és ezt nem akarom elveszíteni! Szóval csak kérdezd meg! Nincs veszteni valód!(Ezt tapasztalatból mondom...);)

Írd majd meg, hogy mi lett!;)

Sok sikert!:D

2012. febr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!