Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyenkor ti mégis mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, több, mint 1 éve. Jól megvagyunk, a kapcsolatunk szerintem rendben van, minden téren. Egy problémám van csak, hogy barátom exe még mindig szereti a barátomat, és igyekszik nonstop 24-ben fúrni minket, mintha én nem is lennék itt, csak valami szálka lennék a szemében, amit ki kell iktatni a képből. Először azt hittem, hogy csak paranoiás vagyok, hogy rémeket látok minden apróságban - annak ellenére, hogy mindig mondták, hogy jó emberismerő szoktam lenni - de 1-2 hónapja kiderült, hogy nem, igazából teljesen helytálló volt minden megállapításom.

Sosem voltam féltékeny típus, de ez azért nem hagy nyugodni, akárhogy is. Mondtam barátomnak, hogy ez nem állapot, hogy nem képes felfogni, hogy mivan, értesse meg vele, hogy takarodjon a búsba, vagy csináljon amit akar, csak lépjen már tovább, és szakadjon le rólunk.

Barátom viszont azt mondta, hogy mivel pillanatnyilag a munkája miatt a csaj tulajdonképpen a főnökének számít (vagy vmi olyasmi, függ tőle, nem fejtem ki), nem akarja b.unkó paraszt módon elküldeni a halálba, mert eléggé zizis, és fél, hogy tönkreteszi a munkájában, vagy elintézi, hogy ne csinálhassa tovább. Mondta, hogy ő engem szeret, nem csal meg, tudja, hogy ilyen de most mégis mit kezdjen vele? Igyekszik max annyit beszélni vele, amennyit a munkája miatt kell, és kész.


Ez elviekben biztos jó, de a csaj állandóan keresi, telefon, net, minden, mindenféle idióta ürüggyel, és ott duruzsol. Tényleg, ordít, hogy próbál eltüntetni.


Az a sz.ar az egészben, hogy ezt barátom is tudja, én is tudom, mindenki tudja, de ha szóvá teszem - teljesen korrekt, normális, nem emelt, érvekre alapozó - hangon, akkor csak leint, hogy féltékenykedem és hisztizek, pedig ő most mégis mit csináljon, ha tőle függ a munkája?


Nekem ez nem megy tovább, én nem akarok "versenyezni" egy exel, nincs kedvem küzdeni a pasimért, úgy, hogy minden bánatomat és rossz érzésemet el kell nyomnom, azért, hogy ne én legyek a hisztis p.icsa (tényleg nem vagyok!) és ne álljanak közénk, közben minden éjszaka erről szóló rémálmaim vannak, vagy gyomorgörcsök, hogy már megint mit fog kitalálni, és hogy fog rajta csüngeni...


Mit tennétek a helyemben? Mert nekem csak az lebeg a szemem előtt, hogy agyonverem, de ez persze nem járható út...


20L (25F)


2012. febr. 26. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a pasid helyében beszélnék az exel, hogy hagyjon békén, és finoman elmondanám neki, hogy nem szeretem őt és nem erőltetheti a kapcsolatot főleg úgy, hogy én bene vagyok egy másikba! Mivel zaklat ezért tel. számot cserélnék, de mivel egy munka helyen vannak és főnöke vagy mi nem biztos, hogy kivitelezhető de a neten le tiltanám! Nyilván erőszakos a csaj ezért igyekeznék másik munka hely után nézni sőt ha van rá mód másik városba nem muszály elmenni 200 km el odébb dolgozni elég ha a környéken vagy max 25 kb a táv. De mivel elég szar a munka erő piac Magyarországon hosszú idő! Én lépnék máshova dolgozni! Neked meg azt javaslom várj türelemmel de állítsd választás elé a boldogságotok reményében!
2012. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám a pasit mai eszemmel. Régen még lehet, hogy próbáltam volna türelmes lenni, de rájöttem, hogy ennek így semmi értelme. Ez neked rossz, a párod meg töketlenkedik, se új állást nem keres, se az exet nem teszi a helyére. Hosszútávon is hasonló problémák lesznek vele mindig.
2012. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Töketlen, ez jó volt és van benne valami, úgy hogy kedves kérdező, siess kicsit!
2012. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök hasonló szituban vagyok, csak én vagyok az ex csaj akivel együtt dolgozik. Én nem zaklatom, nem bombázom, de szeretem. Most ezek alapján a válaszok alapján ez úgy hangzik, mintha én elérhetném zaklatással, hogy szét menjenek a lánnyal. Dehát a dolgok azért messze nem ilyen egyszerűek ám:)
2012. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó tény, de marha idegesítő, ahogy teper.

Igen, a töketlen egy valóban tök jó kifejezés. Na nemtom... majd lesz ami lesz...

Köszi a válaszokat!

2012. febr. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!