Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el a barátnőmnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el a barátnőmnél?

Figyelt kérdés
azt kérte tőlem hogy tegyem olyan szerelmessé hogy siha ne ábránduljon ki belőlem, meg hallgattunk egy számot a szakításról volt szó benne és mondta h igaz mi soha nem fogunk szakítani meg hogy tegyünk ellene h ne szakítsunk meg ne múljon el a szerelem szeretet, ő még nem érez olyan mélyen ihaz két hónap után de akar. mind végig romantikus voltam vele meg amugy is az vok írtam neki saját szerelemes verseket minden este szép álmokat kivánok küldök neki, mikor velem van csókolgatom simogatom ölelgetem, csak keveset tudunk találkozni. most mé pluszba szeretnék virágot venni neki édességeket ékszert kis ajándékokat meg hát törődöm vele minden érdekel ami vele történik remélem ezeket értékeli egy lány. Gondoltam arra is h meglepiként nem megyek sulib hanem elmegyek ő hozzá. ne Lányok írnátok még valamiket ti biztosan jobban tudjátok hogy mitől lesz nagyon szerelmes egy lány.
2012. febr. 26. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem csak rajtad múlik. Ha ő igazán szeret akkor nem kell nagy dolgokat tenned h totál beléd szeressen. Én pl a vőlegényem egy pillantásától elolvadok :D
2012. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hacsak nem egy ilyen túlérzékeny csöpögős romantikus csaj a barátnőd, akkor mindezek nem sokat fognak számítani, sőt...

Ha mindent leraksz a lábai elé, azt miért szeretné? Akkor kiszámítható vagy, egy olyan tipikus kis papucs.

Szeresd a barátnődet, tiszteld, nyugodtan kényeztesd egy kicsit, ez még nem gond.

De ne lógj a suliból miatta, a suli a te érdeked, és elég kiábrándító egy olyan srác, aki egy lányért mindent felad... Mintha neki nem lenne élete, amiért küzdjön, amihez tartsa magát.

Nekem azok a srácok jönnek be, akiknek van kialakult életük, és ehhez igazítják a nőt, nem fordítva.

A folyamatos "szeretlek" is ilyen, biztos mondták már. Előbb-utóbb nincs értéke, ha folyton szajkózzák.

2012. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!