Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy még jobban belém szeressen?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt a barátommal, hosszú barátság után jöttünk össze. Nagyon szeretem, szerelmes vagyok. Ő is sokat mondogatja, hogy belém szeretett és nagyon szeret, de mégis úgy érzem, én jobban ragaszkodom hozzá, mint ő hozzám. Milyen praktikák vannak arra, hogy még inkább megszeressen? Bármilyen ötletnek nagyon örülnék.:)
2012. jan. 30. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Desert Eagle .44... kitűnő ajándék, férfiaknak (Y)
2012. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont az általad áhítod helyzetben vagyok. Annyira odavan értem a barátom... minden nappal jobban szeret.

És nem tudom mit tettem, hogy ezt kiérdemeltem. De ő azzal magyarázza, hogy egy igazi kincs vagyok. Nincsenek meg a csajos hülyeségek nálam... stb.

2012. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi még az a stb? :D
2012. jan. 30. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem sminkelem magam, nem költök sokat ruhára, nem szeretek vásárolni, nem tollászkodok folyton, nem hisztizek, nem féltékenykedek.

Viszont tudok finomat főzni, és sokat játszunk egymással.

Ja és persze sokat mosolygok. Azt mondta nekem, hogy a mosolyomba szeretett bele.

Hát így ennyi kb.

2012. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!