Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a pasim jobban szeressen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Fizesd le.
2011. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kacerkodj neki! Es nem mindig legy kaphato nala...az ugy uncsi!:) Nekem 1 honap kell es barkivel megszerettetem magam:P Foleg azzal aki aztmondja hogy keptelenseg:))En nalam nem letezik lehetetlen csak tehetetlen:D
2011. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Norb66 ***** válasza:
Honnan veszed hogy most nem szeret eléggé? Mit csináltál mostanában (jó/rossz)? Mit szeret? Mi olyat csináltál ami neki nem tetszett? Egy kis további infót létszíves...
2011. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy jobban
2011. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én semmi rosszat nem tettem,sőt vátoztam érte.De mégis úgy érzem nem szeret.Mitől van?
2011. febr. 1. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:

mondom nincs olyan, hogy JOBBAN


Olyan van, hogy a köztetek lévő kötelék erősödik, de jobb nem lesz. SOHA


És az igazi kapcsolatban a felek nem várják el egymástól, hogy megváltozzon a másik. Mert ha szeret valaki akkor az összes hibáddal együtt szeret vagy sehogy.


Ideje lenne most már elgondolkodnod... ha eddig nem tetted. :S

2011. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még az olyan hibákkal is,amelyek sértőek számomra?Például részegen leribancoz?
2011. febr. 2. 07:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Neked az volt a kérdésed, hogy mit csinálj, hogy jobban szeresen téged a pasid.

Én mondtam, hogy egy kapcsolatban el kell fogadni a másikat. Ha az Ő kedvéért változol az már nem Te vagy. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy a másik lejjebb ad. Kétemberes munka.

És pont ezért mondom azt, hogy itt az ideje elgondolkodnod. Ő jobb nem lesz. Vagy idomulsz és tűrsz és elvesztegeted az éveidet rá, még egy nap rá nem jössz, hogy ez így nem mehet tovább. Vagy tovább lépsz. Aki téged nem tisztel az miért érdemelje meg a te tiszteleted és szereted? Sajnos te még nem látod, hogy a hiba nem benned van. Csak olyan embert választottál aki nem becsül meg. És ezen nem tudsz változtatni.


Több tanácsot nem adok, mert az első kettőn sem gondolkodtál el, ezen sem valószínű, hogy fogsz. :S

2011. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ezen elfogok gondolkodni.Mert igazad van.:( Be kell látnom,hogy igazad van.:(És sajnálatos módón így kellett rájöjjek,hogy így van:(
2011. febr. 3. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!