Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik, sőt szeretem, de ő nem érez irántam barátságon kívül semmit... Nagyon jól megvagyunk, azt mondta teljesen megbízik bennem. Már többször próbálkoztam, elhívni valahova hasonlók, már rá is jött, hogy mit érzek. Már tudásomra is adta, hogy nem érez semmit. Megpróbáltam kiszeretni belőle, de nem megy... Egyszer már majdnem sikerült, amikor nem találkoztunk kb. egy hétig, és nem is chateltünk, de amikor újra találkoztunk megint fellobbant a láng. Bármilyen (intelligens!) tanácsot elfogadok!

14/F


2012. febr. 25. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Ilyen későn 14 éves ne a neten lógjon.

2. Nem tehetsz semmit, ha a csaj nem akarja.

2012. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, ebbe már viszonylag bele is törődtem. De ez már így van 1-2 hónapja és gyűlölöm az érzést, de főleg a tehetetlenséget. ezért kértem, hogy bármilyen megoldást, adjatok, csak valami történjen, mert belehalok.
2012. febr. 25. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Csinálj neki szilvásbuktát.
2012. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen... Ha csöndbe maradtál volna, okos maradtál volna, de ez a komment megmutatta agyi kapacitásod kicsinységét.. ;)
2012. febr. 26. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok sőt roszabb helyzetben, én olyanba vagyok szerelmes aki még a barátom se..és nem tudok kiszeretni belőle főleg, hogy mindennap látom szinte.. fogalmam nincs mit csináljak, égessem magam és próbálkozzak vagy hagyjam és csendesen szenvedjek? x"D

Na de a lényeg, próbálj a kedvében járni stb ha így sem akar semmit nehéz ügy de hagyd..:/

2012. febr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha nem a barátod az könnyebb helyzet, mert már csak azért se próbálkozhatok, hogy nehogy elrontsam. Sok olyan lánnyal találkoztam, akivel barátok voltunk, miután megtudta, h tetszik teljesen levegőnek tekintett... :(
2012. febr. 26. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő ezek után, hogy áll hozzád?Levegőnek néz?
2012. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, úgy csinál, mint ha meg se történt volna, szerintem nem fogja fel, hogy én tényleg szerelmes vagyok belé... :/
2012. febr. 26. 22:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felfogja, csak nem akar elveszíteni téged mint barátot. És ezért próbálja leplezni ezt a helyzetet ami néha kellemetlen lehet. Próbálj vele barát maradni,beszélgetni mindenről, kivéve RÓLATOK..és ha nem lehet párod,attól még nagyon jó barátok tudtok lenni,és ha lesz valakije meg neked is,akkor is ott van a gondolat,hogy hiába szeretsz/szerettek mást,ti mindig ottlesztek egymásnak,és ezen semmi se változtat:) Szóval ne mutasd ki a haragodat felé,jobban inkább ápolj vele jó barátságot,viszont ha nagyon fáj neked,akkor felejsd el..ez a gyógyír erre:(
2012. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!