Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek mert elveszitem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mert elveszitem ha ez igy megy tovább? (történet lennt)

Figyelt kérdés
19 lány vagyok 20 a barátom 2 éve vagyunk együtt.Nagyon szerettük egymást esküvőt gyerekeket terveztünk a közeljövőben. Fél éve nagyon megváltozott minden amikor ő elkezdett dolgozni úgy h délelőtt suli este munka 10-11 ig minden nap hétvégén 24 órázás.. nem volt időnk egymásra semmit nem csináltunk már közösen, nem szeretgettük már egymást nem volt rá idő, én igényeltem volna mert régen ez meg volt és ő is szerette ezt..Kezdtek jönni a problémák, hogy nem tolerálom h ő fáradt mást akar megunt ilyen vagyok meg olyan ..mert már neki nem sokat jelentettem mert csak egy lány voltam aki vágyik a szeretetére mikor ő hulla fáradt. Megértettem őt is és próbáltam megváltozni de ő nagyon durán megvátozott(2hónapja), folyton piszkál mindenben alak viselkedés öltözködés, olyanná akar formálni amilyet ő akar en ne szóljak bele semmibe, ne csináljam ezt v. azt. A szex is már csak akkor van mikor ő akarja.S amikor oylan vagyok amilyen neki jó akkor szeret és kedves máskor viszont eltol magától és nagyon bunkó...Miért teszi ezt velem? Vagy én vagyok a hibás? De a legnagyobb baj az h hiába akarunk szünetet tartani nem akarja se elválni mert szeret ezt mondja mindig.. Segitsetek...
2009. jún. 6. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti elküldeném melegebb éghajlatra. Nyugodtan mondd meg neki hogy te így nem vagy boldog vele. Fogd magad és költözz el pár napra, ha nem hallgat meg. Aztán majd észbe kap, hogy nem vagy otthon és az milyen szar. Egyébként meg nem értem, hogy lehet valaki ilyen érzéketlen önző tuskó. Nem veszi észre, hogy így tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat? Nem akarok vészmadár lenni, de lehet hogy már nem is vagy neki fontos. Ezek szerint...Én biztosan leülnék vele beszélni és ultimátumot adnék neki: vagy észre veszi magát, vagy viszont soha nem látásra!!!
2009. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon szeret, ha képes ilyeneket mondani, hogy megunt, mást akar, meg hogy megpróbál megváltoztatni!

Nyisd fel a szemed, szerintem te is tudod hogy ezek a dolgok mit jelentenek! Nem te vagy a hibás, te mindent megtettél kettőtökért. Sztem jobbat érdemelsz. Ő is jobban tenné ha átgondolná mit akar tőled. Mert ez így hosszú távon nem vezet jóra.

2009. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott egy kis időre. Hátha rádöbben mennyire értékes vagy számára és nem tud nélküled lenni. Ki kell próbálni. ezt tudom javasolni.
2009. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéljetek. Azt is fontos lenne kideríteni, hogy milyen belső változások mentek végbe párodban amitől ilyen lett. Vannak-e munkahelyi konfliktusai, hogyan bírja a tanulás-munka dolgot együtt. Gyanítom a srácot felörli a túlterheltség. Lehet, hogy látja a te "szenvedésedet" is, és ez fusztrálja, mert újabb feladatot lát (boldoggá tenni téged) és már nem bírja. Beszéljetek erről, hozzatok kompromisszumokat, ki mit igényel és tud felvállalni. Talán az is segít, ha kijelöltök pihenőnapokat amikor intenzíven egymásnak vagytok. Jóban, rosszaban de együtt.
2009. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!