Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kibirnátok igy a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kibirnátok igy a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A párommal már egy éve távkapcsolatban élünk,mivel a munkája miatt csak 2-3 hetente tud hazajönni.Most bejelentette,hogy el akar menni erről a munkahelyéről ahol jelenleg van (a több pénz miatt,az új helyen az ötszörösét megkereshetné),de igy még ritkábban járna haza, 6 hetente egy hétre.Nagyon elszomorodtam,hiszen eddig is nehéz volt,hiszen nagyon szeretem és hiányzik.Azt mondta,ha jövöhéten megbeszéljük mi legyen.Tanácstalan vagyok mi lenne a helyes,házra szeretne gyűjteni és tudom h kell a pénz,csak ez sok idő:(
2012. febr. 25. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a szerelem mindent legyőz.
2012. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mikor egyedül vagy és senki nem zavar, ülj le és egy papírra írd le két külön oszlopban hogy mi szól mellette és mi szól ellene!

Jól gondold végig! Az oszlopok mérete megadja a választ.

2012. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk. Most éppen itthon van, és azt mondta végleg itt is marad.. de nemtudom. Ha valóban szeretitek egymást, akkor kibírjátok. Sajnos tudom, hogy mit beszélek..
2012. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!