Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kibirnátok igy a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kibirnátok igy a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A párommal már egy éve távkapcsolatban élünk,mivel a munkája miatt csak 2-3 hetente tud hazajönni.Most bejelentette,hogy el akar menni erről a munkahelyéről ahol jelenleg van (a több pénz miatt,az új helyen az ötszörösét megkereshetné),de igy még ritkábban járna haza, 6 hetente egy hétre.Nagyon elszomorodtam,hiszen eddig is nehéz volt,hiszen nagyon szeretem és hiányzik.Azt mondta,ha jövöhéten megbeszéljük mi legyen.Tanácstalan vagyok mi lenne a helyes,házra szeretne gyűjteni és tudom h kell a pénz,csak ez sok idő:(
2012. febr. 25. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg távkapcsolatom volt. Én nem bírnám ki. Tudom hogy semmi közöm hozzá, de miért nem próbálsz meg utána menni?
2012. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen engedd pénzt keresni, mert a mai világban lassan luxus egy jó munkahely...
2012. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok,egyrészt mivel nekem egyetem van és az ő munkája sem olyan h utána tudnék menni maximum nyáron:(
2012. febr. 25. 12:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ez van amíg egyetem van. gondolkozz el h utána vele tudnál-e menni. Ha nem akkor már most szakítsatok ha úgy gondolod.
2012. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
díjazom az előző hozzászólását, jobb utat én sem tudnék sajnos. ez egy nagyon szomorú helyzet.
2012. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
..amai világban nehéz jól keresni,engedd csinálja aztán majd az idö megold mindent,tudom attól félsz,hogy becsajozik vagy ilyesmi,de úgy látom eddig is jól megoldottátok
2012. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
én lehet halasztanék az egyetemen és vele mennék, ha tényleg nagyon szeretem... én képtelen vagyok távkapcsolatban élni, beleőrülnék, mert nekem nagyon szükségem van a rendszeres érintésre, kontaktra, visszacstolásra... a párom csak 1 hónapra utazott külföldre, karácsony után, de azt hittem, belehalok, és rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra, nehéz volt helyreállítani...valami közös megoldást mindenképp keresnénk a párommal, addig nem nyugodnánk, míg ezt meg nem találjuk
2012. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kibírnám. Jobb ha van mint ha egyáltalán nincs is.
2012. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

6 évig éltem távkapcsiban mivel a párom külföldön melózott/melózik!

Nem mondom h könnyü volt sőt.. többször is szakitottam emiatt!De érzsd meg hogy a mai világban örülni kell h van munka!És hogy jól tud keresni!

Mostmár kint élek vele külföldön!

23/L

2012. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Ezért nem kezdek távkapcsolatot.
2012. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!